جست و گریز به دنیای اطلاعات و مطالب جذاب و متنوع
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : hektor p999
مطالب اخیر
نویسندگان
شنبه 21 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999

انتخاب مصنوعی

منظور از انتخاب مصنوعی دخالت انسان در قوانین موجود در طبیعت است و در مقابل انتخاب طبیعی قرار دارد. انسان با انتخاب  گونه های خاصی از ذرت و گاو تغییرات زیادی در نژادهای مختلف  آن ها به وجود آورده است . سال ها پیش انسان بدون این که چیزی از علوم زیستی بداند دست به انتخاب می زده است . مثلا : تمام مرکبات که اکنون ما در اختیار داریم چندین هزار سال پیش وجود نداشته اند و  همه از انتخاب مصنوعی روی نارنج به وجود آمده اند .

تولید انواع میوه های بی هسته،تولید درختان میوه ی پربار،لقاح مصنوعی در گاو ها با تزریق آمپول برای تولید گاوهای شیری یا گوشتی مرغوب،تولید بذرهای اصلاح شده و ... . همه نمونه هایی از انتخاب مصنوعی می باشند،یعنی انسان برای رفع نیازهای خود و عدم کفایت انتخاب طبیعی از روش مصنوعی استفاده می کنند .

 

مسائلی در مورد تلقیح مصنوعی

چه موقع تلقیح نماییم ؟

زمان مناسب تلقیح گاو بسته به این است که اولین ایستا فحلی چه زمان اتفاق افتاده باشد برای دستیابی به بهترین نرخ آبستنی باید گاوها و تلیسه ها را از بین ده تا چهارده ساعت پس از مشاهده اولین ایستا فحلی تلقیح نمود یعنی گاوهائی که اولین ایستا فحلی آنها در صبح اتفاق افتاده باشد باید در اواخر بعداز ظهر تلقیح نمود و گاوهائیکه در عصر فحل شده اند لازم است صبح روز بعد (قبل از ساعت 10 )تلقیح شوند این روش قانون صبح _بعد از ظهر میگویند . زمان مناسب تلقیح باعث میشود تا تعدادی بیشتری اسپرم سالم به تخمکها رسیده ٬عمل لقاح بصورت مناسب انجام شود . تلقیح زود هنگام گاو ها باعث میشود بسیاری از اسپرمها قبل از تخمک اندازی نابود شوند ٬از سوی دیگر تلقیح دیر هنگام باعث پیر شدن تخمک شده و قبل از رسیدن اسپرمها فعالیت تخمک از بین میرود . در صورتیکه قانون صبح ٬بعد از ظهر به خوبی رعایت شود درصدآبستنی افزایش می یابد .

در پایان لازم به ذکر است حفظ یک برنامه فحل یابی موفق باعث تولد گوساله های بیشتر و تولید شیر زیادتر در گله میشود و این بدان مفهوم است که سود و بهره وری بیشتری در انتظار گاودار است .

 

تشخیص فحلی و زمان مناسب تلقیح :

انجام یک زایش 12 ماهه به تشخیص فحلی مناسب و زمان دقیق تلقیح بستگی دارد در واقع می توان گفت تشخیص فحلی گله شما یکی از مهم ترین عوامل تولید مثلی گاوداری است توصیه میشود که حتماً شخصی مسئول فحل یابی در گله باشد و در صورت نبودن آن شخص باید فرد دیگری وظیفه فحل یابی را به عهده بگیرد . هر چه زمان برای آموزش فحل یابی به کارگران صرف کنیددر صد موفقیت فحل یابی و نهایتا تولید مثل افزایش می یابد .نخستین گام در یک برنامه تشخیص فحلی موفق شماره زنی و واضح گاوها می باشد تا بتوان گاومورد نظر را از فاصله دور تشخیص داد .

 

چه موقع فحل یابی کنیم ؟

بطور کلی متوسط زمان فحلی گاوها حدود 14 ساعت است و 25%از گاوها نیز 8 ساعت فحلی نشان میدهند بنابراین اگر شما گاوها را روزانه یک بار مورد مشاهده قرار دهید حدود 50%گاوهای فحل را تشخیص میدهید در حالیکه روزانه دو بار مشاهده با فاصله زمانی یازده الی سیزده ساعت این عدد را به 80%میرساند از سوی دیگر روزانه چهار مرتبه مشاهده گاوها و هر مرتبه به مدت 20 الی 30 دقیقه باعث میشود که 95%گاوهای فحل را تشخیص داده شوند . عواملی همچون بیماری ٬آب و هوا وشرایط بستر بر طول فحلی اثر میگذارند . گاوها در آب و هوای بسیار گرم و شرجی یا بسیار سرد مدت زمان کوتاهتری نشان میدهند . بهترین زمان مشاهده گاوهای فحل صبح زود قبل از شیر دوشی و خوراک دهی ٬اوایل بعد از ظهر و اواخر غروب است .

این زمانها مناسب ترین اوقاتی هستند که میتوان فحلی را دید . به طور کلی گاوهایی که ایستاده و اجازه میدهند گاوهای دیگر روی آنها بپرند فحل می باشند ایستا فحلی اولین علامت فحل یابی است و تخمک اندازی 25 الی 30 ساعت پس از اولین پرش گاوها بر روی گاو فحل اتفاق میافتد .دیگر علائم فحلی که قبل از ایستا فحلی به چشم می آید .تلاش گاو فحل برای پریدن بر روی دیگر گاوها ٬گذاشتن سر بر قسمت خلفی بدن گاوهای دیگر ٬ادرار کردن زیاد ٬خارج شدن موکوس از دستگاه تناسلی و قرمز شدن فرج گاو است ٬تیز شدن گوشها ٬کثیف شدن پهلو و کپل گاو آزرده شدن ابتدای دم گاو و نیز از دیگر علامتها برای تشخیص فحلی است . یک تا سه روز پس از ایستا فحلی گاو خونریزی اندکی ٬در ناحیه فرج گاو دیده میشود که نشان دهنده آنست که گاو فحل بوده است و این خونریزی هیچ ارتباطی با تخمک اندازی و آبستنی یا عدم آبستنی گاو ندارد . اصولا گاوهائیکه آبستن نشده باشند هجده روز پس از خونریزی فوق دوباره فحل میشوند         

 

اهمیت اولین فحلی گاو :

فحل یابی صحیح ٬ کلید موفقیت تولید مثل گله و ایستا فحلی بهترین نشانه برای تشخیص فحلی می باشد . مشاهده اولین فحلی گاوها در حدود روز چهلم پس از زایمان یکی از شاخصهای مهم تولید مثلی گاوداری است که برای برنامه ریزی مرتب باید به آن دست پیدا کرد . البته گاوهایی که دارای چرخه های فحلی نا منظم بوده و یا تلیسه هایی که دچار سوء تغذیه بوده اند ٬ممکن است اولین فحلی خود را دیر تر از شرایط طبیعی بروز دهند . ضمناً گاوهایی که جیره غذایی آنها حاوی فلوئور زیادی است دچار تاخیر در بروز اولین فحلی خواهند شد . در صورتی که اولین فحلی نرمال گاوها به تعویق افتد ٬دامها دیر تر تلقیح شده و متوسط فاصله زایش گاوداری افزایش می یابد که در مجموع ضرر اقتصادی حاصله باعث کاهش پیشرفت گله خواهد شد .

 

چند نکته مهم در تلقیح مصنوعی :

1-  حفظ یک فاصله زایش دوازده ماهه به تشخیص فحلی مناسب و تلقیح در زمان صحیح بستگی دارد .

2- اولین گام در یک برنامه تشخیص فحلی موفق ٬مشخص کردن و شماره گذاری درست و کافی تمام دام های گله است بطوریکه شماره های بدن از فاصله دور قابل تشخیص باشند .

3-  بهترین زمان برای مشاهده فحلی ٬اول صبح قبل ازشیر دوشی و خوراک دهی و نیز اوایل بعد از ظهر و در شب پس از آنکه دام ها دوشیده شده و خوراک خود را خورده اند ٬می باشد این ساعات خنک ترین زمان در طول شبانه روز می باشند .

4- در گله هایی که فحل یابی دقیقی در آن ها انجام میشود ٬برای دستیابی به بهترین نتایج آبستنی ٬گاوها و تلیسه ها را حدود 10 الی 14 ساعت پس از شروع اولین ایستا فحلی تلقیح کنید .این بدان معنی است که گاوهایی که در صبح فحل هستند ٬در اواخر بعد از ظهر تلقیح میشوند و بر عکس (قانون صبح بعد از ظهر )

5-  وقتی بیش از یک گاو در بهاربند فحل باشد دفعات پرش گاوها روی یکدیگر دو تا چهار برابر مشود .

6- اجرای یک برنامه تشخیص فحلی موفق باعث تولید گوساله و شیر بیشتری در گله میشود یعنی سود بیشتری در انتظار گاودار است.

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 5 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
رنگ مو مشکی آلمانی shykhan
 

تغییر رنگ موی شما فقط در پنج دقیقه . معجزه قرن رنگ مو " خانم ها و آقایان "

توجه توجه این محصول فقط ماهی یکبار استفاده مینمائید توجه توجه

100 درصد گیاهی و با تضمین آلمانی بودن خریداری نمائید

بهترین رنگ مو

مورد تایید کلیه مشتریانی که تا حالا از آن استفاده کرده اند .

- اگر می خواهید بدون نیاز به دیگران و حتی  آرایشگر خود موهای خودتان را رنگ کنید
- اگر می خواهید موهای شما کامل و یکنواخت رنگ شود ( حتی یک مو )
- اگر می خواهید تنها خودتان بفهمید که موهایتان را رنگ کرده اید
- اگر می خواهید اندازه رنگ موهایتان را خودتان تایین کنید ( کم رنگ یا پر رنگ )
-  اگر می خواهید ماهی فقط یک بار از رنگ مو استفاده کنید
- اگر می خواهید حتی یک موی زرد یا غیره در موهای شما نماند ( 100 درصد رنگ شده )
-  اگر می خواهید مشتری دائم ما شوید . شامپو رنگ را به شما پیشنهاد می کنیم
- اگر از رنگ موهایتان رضایت ندارید
 

http://asiafpars.uploadasiapars.info/aks/shykhan/2.jpg

ما کیفیت این محصول را با گارانتی برگشت هزینه تضمین مینمائیم

» قیمت: 9,900 تومان
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 5 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
عطر Paco Rabanne one MILLION
 

 Paco Rabanne 1 MILLION

مقدار مایع: 100ml

کشور سازنده: فرانسه

مدل: مردانه

این عطر دارای ترکیبی از گریپ فروت درخشان، فرتون نارنجی ، نعناع، گل رز، دارچین ، ادویه جات ، چرم بور، چوب بور، نعناع هندی و کهربا میباشد.

پر طرفدارترین عطر مردانه در سال 2009

بهترین عطر مردانه

این محصول دارای گارانتی کیفیت و قیمت حداقل 30% زیر قیمت بازار میباشد

تضمین اصلی بودن با گارانتی برگشت هزینه

» قیمت: 39,500 تومان
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 5 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
ویگر کس پلاس vigrx plus
 

 • این محصول دارای مجوز به شماره 21396/5/1/د از وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی
 •  

   یک مکمل گیاهی کاملاً طبیعی میباشد که جهت افزایش خون پذیری کلی آلــت تناسلــی مردانه در کنار افزایش ضریب سلامتی جنـ.ـسـی ، قدرت و سختی نعوظ ، افزایش زمان نزدیکی و جلوگیری از انزال زود هنگام و … مورد استفاده قرار میگیرد. در این مکمل از گیاهان متنوعی از فرهنگ ها و تمدن های شهیر سراسر جهان برای افزودن به حجم بافت های تهییج پذیر ، اسفنجی و خون پذیر آلــت تناسلــی (Erectile Tissues) به نام کورپورا کاورنوسا (Corpora Cavernosa) بهره گرفته شده است.

  افزودن به درازا ، ضخامت و سختی آلــت تناسلــی در حآلــت نعوظ به صورت دائمی و مادم العمر ، افزودن به حآلــت شق پذیری هر چه بیشتر آلــت تناسلــی در هنگام تحریک جنـ.ـسـی (Bigger Harder Erection) که از آن به عنوان سختی سخره یاد میشود.

   

  مکمل جنـ.ـسـی VigRX Plus دارای مواد غنی شده محرک جنـ.ـسـی گیاهی (Aphrodiasiac Herbals) میباشد که برگرفته از فرهنگ ها و تمدن های کهن چین ، اروپا و آمریکای جنوبی برای درمان عقیمی ، تحریک فعالیت های جنـ.ـسـی ، نگهداری حآلــت نعوظ آلــت در هنگام نزدیکی و افزایش تعداد و تولید اسپرم های ترشحی در بیضه ها بوده که سال های متمادی از آنها بهره گرفته میشده است. این مکمل اتساع عروقی (Vasodilation) نسوج پیرامونی آلــت تناسلــی را افزایش داده و از این طریق موجب بهبود و درمان مشکلات شریانی نظیر شق پذیری آلــت (Arterial Erectile Dysfunction) میگردد. از سوی دیگر بدون آنکه هیچگونه تاثیری در فشار خون سیستماتیک بدن داشته باشد ، شدت جریان خون را در سرخ رگ ها و سیاه رگ های مستقر در آلــت تناسلــی با تاثیر مستقیم بر سلول های اپیتلیال داخل عروقی (Epithelial Cells) بهبود می بخشد.

  این محصول توسط شرکت دارویی BioPack Limited کانادا که دارای پروانه تاسیس در زمینه تولیدات داویی صادر شده از طرف بخش بررسی سلامت محصولات بهداشتی و غذایی وزارت بهداشت کانادا تحت شرایط کنترل کیفیت تولید (GMP) ساخته میگردد و در زمره محصولاتی قرار میگیرد که به شکل کمکی و مکمل دارای اثرات اضافی ذیل می باشد .

  افزایش میزان و شدت جریان خون در مناطق جنـ.ـسـی (Genitals) و پر خون گردیدن کامل حوضچه های اسفنجی در هنگام نعوظ به علت دارا بودن عوامل متسع کننده عروقی (Vasodilators) که بر روی بافت های پیرامونی آلــت تاثیر میگذارند.

  جدول زمانی نحوه تغییرات و تاثیرات VigRX Plus:

  جدول زمانی نحوه تاثیر این مکمل بر اندازه کلی و شق پذیری آلــت به شرح زیر است :

  هفته چهارم تا شش هفته : مشخص ترین تاثیر این دوره ، افزایش چشم گیر در طول آلــت میباشد. حتی زمانیکه شما در حآلــت نعوظ قرار ندارید ، آلــت دراز تر و کلفت تر از گذشته به نظر خواهد رسید.

  هفته نهم به بعد : اکنون زمانیکه آلــت به حآلــت نعوظ در می آید ، به راحتی میتوانید سخت تر شدن و بلند تر شدن آن را حس کنید. سختی و سفتی آلــت در حآلــت نعوظ ، سایز اضافی آلــت ، افزایش قدرت و لذت جنـ.ـسـی در این برهه به اوج خود میرسد. در اکثر موارد استفاده از این مکمل به صورت هشت هفته ای (مصرف دو ماه) نتایج مطلوب را ایجاد خواهد نمود. با این وجود ، ادامه استفاده از مکمل بستگی به سلیقه مصرف کننده و نظر شخصی وی و یا نظر تخصصی پزشک معالج دارد. بدیهی است ، افرادی که تمایل بیشتری به تحکیم و تشدید اثرات ایجاد گردیده و دستیابی به وضعیت ایده آل خود دارند ، میتوانند همچنان به استفاده از این مکمل ادامه دهند. لازم به ذکر است ، ادامه استفاده از این مکمل به هیچ عنوان مشکلی برای بدن ایجاد نخواهد نمود.

  این مکمل کاملاً فاقد هرگونه اثرات جانبی میباشد :

  گروه پژوهشی تخصصی کمپانی BioPack Limited با نام Albion Medical بیش از ۱۰ سال است که در مورد راهکار های مختلف حل مشکلات و مسائل جنـ.ـسـی ، سرگرم تحقیق و پژوهش میباشد. تمرکر اصلی این تحقیقات در مورد آقایان ، بیشتر در ارتباط با افزودن اندازه آلــت تناسلــی ، زمان نزدیکی ، تقویت قوای جنـ.ـسـی و در کل بهداشت و ارتقاء سلامت جنـ.ـسـی بوده است. در این رابطه ، این تیم پژوهشی تمامی ترکیبات طبیعی و موثر که برای هزاران سال در فرهنگ ها و تمدن های مختلف سراسر دنیا جهت غلبه بر مشکلات جنـ.ـسـی مورد استفاده بوده را به کار گرفته است. از سوئی دیگر ، مکمل VigRX Plus دارای گواهینامه ها و تاییدیه های متعددی در سطوح کشوری و بین المللی میباشد که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد.

  این مکمل از ترکیبات صد درصد گیاهی تشکیل شده و عاری از هرگونه مواد مصنوعی و شیمیایی میباشد که این موضوع احتمال بروز هرگونه عارضه جانبی در اثر استفاده از این دارو را ازمیان میبرد. به علاوه تجربه بیش از ۶ سال مصرف نتیجه بخش و بدون آثار سوء در کلیه کشور های آمریکای شمالی ، اروپا و آسیا به انضمام فراگیری و رشد سریع آن در میان تمامی فرهنگ ها ، ملل و اقشار مختلف جوامع گوناگون در کنار تاییدیه های مراجع قانونی و بین المللی ، بروز هرگونه عارضه جانبی نظیر سرطان زائی ، جهش زائی و ایجاد مشکلاتی مانند ناقص الخلقه زائی و … را که عوارض جانبی طولانی مدت بسیاری از دارو های شیمیایی میباشند را به علت تکیه بر اصل استفاده از مواد صد درصد طبیعی و گیاهی ، غیر ممکن میسازد.

  همچنین تعداد بیش از یک میلیون و یکصد و بیست هزار سایت اینترنتی به طور مستقیم و غیر مستقیم در جهت اطلاع رسانی و فروش این مکمل در سراسر جهان فعالیت میکنند و تقریباً در تمام کشور های پیشرفته و یا در حال توسعه دنیا سایت های اینترنتی با پسوند اختصاصی آن کشور ها نظیر VigRX Plus.co.uk ، VigRXPlus.com و … در حال اطلاع رسانی ملی در جهت آشنایی مردم با این محصول بی نظیر هستند که خود نشانگر محبوبیت جهانی این مکمل میباشد.

  مزایای قرص ویگرکس پلاس (ویگاریکس)  به شرح زیر است :

  ۱/ تسلط بر زمان ، قدرت و کیفیت نزدیکی

  ۲/ بهبود وضعیت جنـ.ـسـی فرد

  ۳/ جلوگیری از انزال زود هنگام و افزایش زمان مقاربت.

  ۴/ حآلــت رسیدن به اوج لذت جنـ.ـسـی که نهایتاً به انزال منجر میشود

  ۵/ افزایش سایز آلــت تناسلــی (دوره ۳ تا ۶ ماه )

  ۶/ تنظیم و ارتقاء عملکرد غدد جنـ.ـسـی و بیضه ها.

  ۷/ افزودن به درازا ، ضخامت و سختی آلــت تناسلــی در حآلــت نعوظ به صورت دائمی و مادم العمر.

  ۸/ افزودن به حآلــت شق پذیری هر چه بیشتر آلــت تناسلــی در هنگام تحریک جنـ.ـسـی (Bigger Harder Erection) که از آن به عنوان سختی سخره یاد میشود.

  ۹/ افزایش میزان و شدت جریان خون در مناطق جنـ.ـسـی (Genitals) و پر خون گردیدن کامل حوضچه های اسفنجی در هنگام نعوظ به علت دارا بودن عوامل متسع کننده عروقی (Vasodilators) که بر روی بافت های پیرامونی آلــت تاثیر میگذارند.

  ۱۰/ افزایش سایز آلــت تناسلــی به شکل دائمی ، بی خطر ، بدون درد سر ، زحمت و هرگونه مشکل و درد.

  * : این قرصها محدودیت سنی ندارد و از سن ۱۸ الی ۸۰ سالگی میتوان از آن استفاده کرد. ضمنا به دلیل گیاهی بودن آن فشار خون را در حد زیاد بالا نمیبرد و هیچگونه محدودیت مصرف برای افراد دارای قند یا فشار خون ندارد.

  تاییدیه ها و گواهینامه های VigRX Plus:

  پروانه تاسیس در زمینه تولیدات دارویی ، صادر شده از طرف بخش بررسی سلامت محصولات بهداشتی و غذایی وزارت بهداشت کانادا.

  اجازه فروش آزاد در آمریکا ، انگلستان ، امارات متحده عربی ، چین ، روسیه و … صادر شده از طرف مرکز تجارت جهانی واقع در دنور (Denver) از طرف اتاق بازرگانی ریچموند

  گواهی حلال بودن ترکیبات استفاده گردیده در تمامی محصولات تولیدی این شرکت از سوی شورای اسلامی نظارت بر مواد غذایی و دارویی ایآلــت متحده آمریکا

  گواهی نظارت و تایید ساخت محصولات تحت شرایط GMP

  گواهی تجزیه و آنالیز در ارتباط با محتویات مکمل

  گواهی تجزیه و آنالیز در ارتباط با گیاهی بودن پوشش قرص

  گواهی پایداری فرآورده

  ترکیبات VigRX Plus :

  عصاره برگ گیاه اپیمدیوم (Epimedium Leaf Extract)

  عصاره دانه کوسکوتا (Cuscuta Seed Extract)

  برگ گیاه جینکگو بایلوبا (Ginkgo Biloba Leaf)

  عصاره چوب کاتوآبا (Catuaba Bark Extract)

  توت هائتورن (Hawthorn Berry) یا فراکتوس کراتیج (Fructus Crataige)

  جینسینگ قرمز آسیایی یا پاناکس (Asian Red Ginseng)

  توت درخت نخل باد بزنی اره ای (Saw Palmeto Berry)

  عصاره پوست مویرا پاووما (Muira Pauma Bark Extract

  طریقه مصرف VigRX Plus :

  روش مصرف نسبت به فیزیولوژی بدن فرد ، انتظارات او از خودش و تمایلات شخصی وی تغییر می یابد. در حآلــت کلی مصرف دو عدد قرص در روز ترجیحاً همراه با غذا (یک قرص هنگام صبحانه و یک عدد دیگر هنگام شام) شرایط معمول استفاده از این مکمل است.

  مزایای قرص ویگرکس پلاس نسبت به ویگرکس ::

  1. به دلیل فرومولاسیون پیشرفته که به شکل قرص میباشد تقلبی آن وجود ندارد. (نمونه های کپسولی دارای انواع تقلبی میباشد.)
  2. محصول جدید کشور آمریکا
  3. با سالها تجربه و بهترین گیاهان دارویی
  4. تاثیرات بیشتر به دلیل فرمولاسیون قوی تر
  5. کاملا گیاهی و بدون عوارض
  6. استفاده راحت نسبت به کرم ها و دستگاهای موجود در بازار
  » قیمت: 99,000 تومان
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  پنجشنبه 5 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  دستگاه وکیوم آقایان( ایجاد نعوذ)
   

  دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی
  به شماره 42609/۷/ك

  دستگاه وکیوم آقایان(کمک به ایجاد نعوذ

  به همراه راهنمای فارسی

  100% تضمینی و دارای چندین تاییدیه داخلی و خارجی

  دارای مجوز بهداشت ایران

  قیمت استثنایی

  http://asia.uploadasiapars.info/aks/vakmen/vacum1.jpg

  تاییدیه وزارت بهداشت برای دستگاه وکیوم

  این وسیله مناسب برای مردانـــی است که قادر به ایجاد یا حفظ نعــوظ خود در حیــن نزدیکـــی نیستنـــــــد.
  این مشکل غالبـا" به واسطه ضعـف در بافت آلت، به عـلت مشکلات روانزادی یا بیماریها و یا عــدم ورود حجم خون کافــی به درون بافت آلت می باشد. لذا این وسیله با استفـاده از مکانیـــزم مکش یا پمپاژ؛ باعث ورود حجم خون کافی درون بافتـهای اسفنجــــی شده و حجم بافتها را افزایش میدهد وباعث گشادشــدن سینوزوییـــدها و وریـــدها می شود که در نتیجه حجم خون در گــردش، در آلت بالاتـــر مـی رود و نعـوظ کامل را نتیجه می دهد، که به نوعـی تقــویت و توانبخشی را نیـــز به واسطه پر و خالـــی شدن بافت آلت از خــون(انقباض و انبساط) به وجــود می آورد. از آنجا که عملـکرد این دستــگاه مطابق با مکانیــزم طبیعی آلت تناسلی می باشد، فاقـد هرگـــونه عارضه یا مشکلاتـــی است که به دلیل مصرف داروها پیش می آید.

  مزایای دستگاه واکیوم :

  نعوظ مؤثر که منجر به رابطه زناشویی موفق می گردد در بیش از %98 موارد گزارش شده که در صورت توجه به توصیه های پزشکان مجرب می تواند تا %100 مؤثر واقع گردد این دستگاه مورد تایید انجمن اورولوژی ایران، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، بنیاد جانبازان و مراکز دانشگاهی است و سازمان پژوهش ها و تحقیقات صنعتی اخیرا آنرا با درجه ابتکار مورد تایید قرار داده است

   

  تائیدیه دکتر محمد علی زرگر

  روش استفاده :

  این وسیله به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرد :

  1-قبل از نزدیکی (به عنوان روشی جهت ایجاد نعوذ)

  2- تمرین (در طول درمان)

  توجه :

  راهنما بهمراه محصول ارسال خواهد شد.

  » قیمت: 63,000 تومان
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  پنجشنبه 5 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  ادکلن اسپورت چمپیون دیویدوف
   

  ادکلن مردانه چمپیون دیویدوف Champion Davidoff

  سرشار از انرژی مثبت

  مقدار مایع: 90ml

  کشور سازنده: فرانسه

  مدل: اسپورت(مردانه و زنانه)

  http://asia.uploadasiapars.info/aks/davidoff/31Bx1dq8pDL._SL500_AA300_.jpg

  http://asia.uploadasiapars.info/aks/davidoff/Davidoff_Champion.jpg

  این محصول دارای گارانتی کیفیت و قیمت حداقل 30% زیر قیمت بازار میباشد

  تضمین اصلی بودن با گارانتی برگشت هزینه

  » قیمت: 43,500 تومان
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  پنجشنبه 5 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  اتو مو براون braun
   

  حرارت متغییر بین 130 تا 200 درجه در پنج مرحله تدریجی
  صفحه سرامیکی نانو گلاید سه برابر صاف تر از صفحه های معمولی

  ساخت آلمان


  دسته خنک،خنک کننده خودکار و خاموشی اتوماتیک30 دقیقه ای برای اطمینان از عملکردهای ایمن

  نکاتی در مورد فرم دادن مو:

       برای رسیدن به بهترین نتیجه قبل از استفاده ازساتین لاینراز یک حالت ماده حالت دهنده بر موهای خود

        استفاده کنید

     ساتین لاینر را آرام و یکنواخت از ریشه مو به طرف ساقه ها حرکت دهید

       ساتین لاینر را از لایه های زیرین مو آغاز کنید سپس به لایه های رو برسید

  » قیمت: 45,500 تومان
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  پنجشنبه 5 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  عطر اسپورت ورساچ versace
   
  عطر اسپورت ورساچ versace

  با رایحه بسیار بی نظیر و محصولی بینظبر از کشور ایتالیا

  مقدار مایع: 90ml

  کشور سازنده: ایتالیا

  مدل: اسپورت (مردانه و زنانه)

  VERSACE BRIGHT CRYSTAL
  Eau de Toilette
  sport for lady an men
  MADE IN ITALY

  این محصول دارای گارانتی کیفیت و قیمت حداقل 30% زیر قیمت بازار میباشد

  تضمین اصلی بودن با گارانتی برگشت هزینه

  » قیمت: 36,500 تومان
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  پنجشنبه 5 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  صابون خاویار سیاه 2 عددی
   

  صابون  2 عددی خاویار سیاه (فروش ویژه )

  حاوی کلاژن و ویتامین ای و خاویار .....

  لایه بردار . سفید کننده . ضد پیری . ضد چروک و ...فرانسوی اصل .. فوق العاده موثر و تضمین کیفیت
  حاوی ویتامین Eخاویارو کلوژن وQ10که پوست را مقاوم وشفاف میکند وشادابی ولطافت رابه پوست بر می گرداند وپوستهای پژمره را جوان وروشن وچروک صورت را بر طرف می کند-ضد لک وجوش -روشن کننده تهیه شده از خاویار-عسل-کلوجین-ویتامینE
  -بر طرف کننده کلیه جوشهای معمولی -کک ومک ولکه های ناشی از زایمان

  لایه بردار . سفید کننده . ضد پیری . ضد چروک و ...فرانسوی اصل .. فوق العاده موثر و تضمین کیفیت
  طریقه مصرف : ابتدا صورت را با آب ولرم مرطوب نمایید و به مدت 3 دقیقه کف صابون را روی صورت ماساژ داده سپس با آب ولرم شستشو داده و با یک حوله نرم خشک نمایید . این عمل را تا دو هفته روزانه و پس از آن روزانه یکبار انجام دهید.
  صابون  2 عددی خاویار
  برخی از امکانات و قابلیتها محصول:
  حاوی عصاره خاویار سیاه
  حاوی کلاژن
  حاوی ویتامین های B12 , B6 , B2 , A , E , D و Q10
  جوان کننده و شاداب کننده پوست
  از بین برنده جوش
  از بین برنده چروکهای اطراف چشم
  ضد لک و مک
  شماره مجوز بهداشتی : 23837/ب ن 1 /87

   

  » قیمت: 18,900 تومان
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  پنجشنبه 5 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  ادکلن مردانه Hugo Boss Element
   

  ادکلن مردانه Hugo Boss Element

  با رایحه بسیار بی نظیر محصولی از کشور انگلستان

  مقدار مایع: 90ml

  کشور سازنده: انگلستان

  مدل: مردانه

  ادکلن مردانه Boss Element‎
  Eau De Toilette
  90ml

  MADE IN uk

  این محصول دارای گارانتی کیفیت و قیمت حداقل 30% زیر قیمت بازار میباشد

  تضمین اصلی بودن با گارانتی برگشت هزینه

  » قیمت: 37,500 تومان
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  پنجشنبه 5 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  صابون لاغری اسلیمینگ
   

  پکیج 3 عددی صابون لاغری اسلیمینگ اصل

  بر روی هر صابون یک شامپو جینسینگ اشانتیون میباشد

  این صابون قادر است با افزایش میزان سوخت و ساز و گردش خون سلولوئید های زیر پوست ، این صابون قادر است با افزایش میزان سوخت و ساز و گردش خون سلولوئید های زیر پوست و سوزاندن اسیدهای چرب بدن را کاهش داده و بدنی متناسب به شما هدیه میدهد.

  پکیج صابون اسلیمینگ 3 عددی
  صابون لاغری با ایجاد رطوبت مناسب سبب می شود تا پوست شما صاف تر و لطیف تر از قبل شود و با بهبود مشکلات پوستی جوانی و زیبایی پوست را به ارمغان می آورد. همچنین به سفت شدن عضلات بدن نیز كمك می كند. و به از بین بردن چربی های اضافه بدن و برطرف کننده سلولیت ها می باشد.
  پکیج صابون اسلیمینگ 3 عددی

  طریقه مصرف:
  صورت و یا بدن خود را با صابون شستشو دهید بهتر است کف صابون بیش از یک دقیقه بر روی پوست بماند. برای هر نوع پوستی قابل استفاده می باشد. برای نتیجه گیری بهتر میبایست 3 صابون مصرف شود

  پکیج صابون اسلیمینگ 3 عددی

  توجه :
  - در هر 12 ساعت یک بار می توانید از این صابون استفاده کنید.
  - برای گرفتن نتیجه بهتر باید آن را به صورت مدام استفاده کنید.
  - در صورت حساس بودن پوستتان کف صابون را سریعتر بشویید.
  پکیج صابون اسلیمینگ 3 عددی

  ترکیبات:
  فلفل، زنجبیل، جین سنگ، گینکو بیلوبا، گارسینیا

  بر روی هر صابون یک شامپو جینسینگ اشانتیون میباشد

  این پکیج شامل 3 صابون میباشد برای تکمیل دوره مصرف و نتیجه گیری عالی و 100% تضمین تناسب اندام

  » قیمت: 29,500 تومان
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  پنجشنبه 5 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  عطر مردانه پولو POLO BLUE‎
   
  عطر مردانه POLO BLUE Parfum‎

  با رایحه خنک و ملایم و با بوئی فراگیر

  مقدار مایع: 100ml

  کشور سازنده: آمریکا

  مدل: مردانه

  POLO BLUE Parfum

  عطر مردانه POLO BLUE Parfum‎
  Eau De Parfum
  100ml

  MADE IN U.S.A

  رایحه ای اصیل و قدرتمند و خنک که تازگی و طراوت میوه ها را با نسیمی همراه با گلهای معطر پس از باران ترکیب میکند

  POLO BLUE Parfum

  این محصول دارای گارانتی کیفیت و قیمت حداقل 30% زیر قیمت بازار میباشد

  تضمین اصلی بودن با گارانتی برگشت هزینه

  » قیمت: 42,800 تومان
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  پنجشنبه 5 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  کوچکترین ریش تراش دنیا
   

  ریش تراش شارژی  و منحصر بفرد فشی شیور ساخت ژاپن

  با جعبه کتابی بسیار شیک


  ریش تراش شارژی و منحصر بفرد فشی شیور ساخت ژاپن


  همراه با کوچکترین شارژر جهان
  جدیدترین و زیبا ترین ریش تراش مردانه


  ریش تراش شارژی و منحصر بفرد فشی شیور ساخت ژاپن
  همراه با سر دو تکه اضافی قابل تعویض

  ریش تراشی کوچک ولی با قابلیت های فوق العاده

  ریش تراشی کوچک ولی با قابلیت های فوق العاده

   با روکش چرم قهوه ای بسیار زیبا

  با روکش چرم قهوه ای بسیار زیبا

  دارای تیغه مخصوص خط ریش

  محصولی از کشور ژاپن

  » قیمت: 29,800 تومان
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  پنجشنبه 5 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  ادکلن مردانه Carolina 212 Men
   

  ادکلن مردانه Carolina Herrera 212 Men

  با رایحه خنک و جذاب با بوئی فراگیر

  مقدار مایع: 100ml

  کشور سازنده: آمریکا

  مدل: مردانه

  http://barghirs.uploadasiapars.info/aks/212menn/130304585350.jpg

  عطر مردانه 212men
  Eau De Parfum
  100ml

  MADE IN U.S.A

  قرن ها پیش از این، عطر به عنوان ماده ای برای خوشبو كردن محیط در مراسم مذهبی مصریان سوزانده می شد. در آن زمان استفاده از این مواد خوشبو تنها به آیین ها و تشریفات مذهبی اختصاص داشتند اما به تدریج از این مواد برای ساختن پماد جهت تسكین و درمان زخم های پوستی نیز استفاده شد.
  در طول قرن هفدهم، استفاده از بوی خوش و عطر كاملا در بین مردم رایج شد. دستكش های معطر در فرانسه به بازار آمد و در سال 1656 بود كه اولین صنف سازندگان ادکلن تاسیس شد.
  استفاده از ادکلن در كشور فرانسه بیش از سایر نقاط جهان به سرعت افزایش پیدا كرد

  طبق گفته كمپانی این ادکن به آقایان با وفا و جذاب و آقایانی كه از فصل زمستان سرد لذت می برند سفارش شده است و بهترین ادکلن برای آقایانی كه عاشق جذب شدن و زوم شدنشان روی رایحه ادکلن آنهاست میباشد.

  شما در اختیار جذابیت ...
  هدیه ای مناسب برای آنكه دوستش دارید.....

  آیا می خواهید وقتی در جمعی وارد میشوید یکهو توجه همه به سمت شما جلب شود؟

  آیا میخواهید دوستانتان همیشه پشت سر شما از جذابیت شما سخن بگویند؟

  آیا از تاثیر معجزه آسای رایحه ها در سیستم عصبی افراد خبر دارید؟

  http://barghirs.uploadasiapars.info/aks/212menn/e1sa5cc5tmktr3yb6f3c.jpg

  آیا میدانید رایحه ادکلن 212 مختص جذابیت و جلب توجه دیگران تولید شده است؟

  پس هم اکنون محصول اصلی 212 مردانه را سفارش دهید.

  این محصول دارای گارانتی کیفیت و قیمت حداقل 30% زیر قیمت بازار میباشد

  تضمین اصلی بودن با گارانتی برگشت هزینه

  » قیمت: 34,500 تومان
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  پنجشنبه 5 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  روغن ضد درد کاملا گیاهی امگا
   

  روغن ضد درد کاملا گیاهی امگا omega pain killer

  روغن ضد درد کاملا گیاهی امگا omega pain killer

  روغن ضد درد بسیار قوی امگا دارای خواص منحصر بفرد گیاهان داروئی بوده که توسط میلونها نفر در سراسر دنیا آزمایش شده و محبوبیت زیادی پیدا کرده است

  تهیه شده از گیاهان داروئی و روغن ماهی

  بهترین روغن ضد درد

  برای تسکین سریع درد در بیماری های روماتیسمی ، سیاتیک ، درد پشت ، درد عضله و مفصل ، رگ به رگ شدن و نژادها ، سفتی گردن ، دردهای عصبی و آرتروز میباشد و بصورت حیرت انگیزی در کمتر از 5 دقیقه درد از بین برده و باعث آرامش میگردد

  روغن ضد درد بسیار قوی امگا

  ???چرا مصرف قرص و مواد شیمیائی؟؟؟

  روغن ضد درد بسیار قوی امگا دارای خواص منحصر بفرد گیاهان داروئی بوده که توسط میلونها نفر در سراسر دنیا آزمایش شده و محبوبیت زیادی پیدا کرده

  بهترین راه حل استفاده از مکمل طبیعی امگا میباشد که در سرار دنیا مورد استفاده قرار گرفته و مورد رضایت همه میباشد

  روغن ضد درد بسیار قوی امگا دارای خواص منحصر بفرد گیاهان داروئی بوده که توسط میلونها نفر در سراسر دنیا آزمایش شده و محبوبیت زیادی پیدا کرده

  امگا بهترین هدیه برای شما و آنهائی که دوستشان دارید

  100% تضمینی و با گارانتی برگشت هزینه در صورت عدم رضایت

  » قیمت: 23,800 تومان
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  پنجشنبه 5 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  مو زن گوش و بینی hygienic
   

  سیستم اصلاح دقیق: تیغه های فوق العاده نازک و شکاف دار برای موهای بلند و روزنه های بسیار ریز برای موهای خیلی کوتاه سیستم واکنشهای انعکاسی: سیستم 3 بعدی تطابق تیغه ها با انحناءهای صورت، که با هر فرم صورت کاملا سازگار می شود تیغه های شناور و مستقل: تیغه های ریش تراش را در فاصله نزدیکتر به پوست صورت تنظیم می نماید سیستم بی نظیر بلند کردن و قطع مو: سیستم تیغه های دوگانه برای تمیزترین اصلاح صورت قابل شستشو: به آسانی در زیر شیر آب شسته و تمیز میشود (امکان سریع، آسان و بهداشتی)

  http://asiafpars.uploadasiapars.info/aks/mokan/35ghjjar.jpghttp://asiafpars.uploadasiapars.info/aks/mokan/b.jpg

   از آنجایی که مهمترین کار یک ریش تراش بلند کردن و قطع مو می باشد ، وجود تیغه های با کیفیت و متنوع لازمه یک ریش تراش خوب است . این ریش تراش با تیغه های شناور و مستقل خود ، فاصله تیغه ها را با پوست صورت تنظیم می کند و با سیستم 3 بعدی ، تطابق تیغه ها با انحنای صورت ، که با هر فرم صورت کاملا سازگار می شود ، اصلاح فوق العاده را تضمین می کند .

  برخی از امکانات و قابلیتها:

  سیستم اصلاح دقیق
  سیستم واکنشهای انعکاسی
  تیغه های شناور و مستقل
  سیستم بی نظیر بلند کردن و قطع مو
  قابل شستشو
  قابل شارژ و اتصال به برق شهر
  شارژ سریع

  » قیمت: 25,800 تومان
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  پنجشنبه 5 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  کرم لایه بردار فرانسوی
   

  پاكسازی پوست برداشتن سلولهای مرده و نیزآلودگی هایی است كه بر روی پوست تجمع پیدا كرده است . این كار می تواند سبب ایجاد شادابی و طراوت در پوست شود و به سلامت پوست كمك كند . با این كار سلولهای لایه های سطحی پوست و نیز چربی ها و ذراتی كه در اثر آلودگی های هوا بر روی پوست نشسته است برداشته می شود و طراوات جدیدی به پوست میدهد

  مجوز بهداشت : 100871012015

  http://asiafpars.uploadasiapars.info/aks/clean/41KHgbDcotL._SL500_AA300_.jpg

  کرم لایه بردار کلییر بهترین و کارا ترین روش برای پاکسازی پوست صورت میباشد محصولی منحصر به فرد که شادابی و طراوت خاصی به پوست شما می بخشد

  بهترین کرم لایه بردار پوست

  روش مصرف :

  بر روی پوست تمیز و مرطوب ، این کرم را بمالید و به مدت چند ثانیه به آرامی ماساژ دهید سپس به وسیله یک اسفنج مرطوب پاک نموده یا با آب ولرم آبکشی نمائید. توصیه می شود پس از استفاده از کرم لایه بردار ، از یک متعادل کننده و مرطوب کننده یا کرم شب استفاده نمائید.

  کرم لایه بردار فرانسوی سفید کننده

  مقدار : 100 میلی لیتر

  کشور سازنده : فرانسه و کاملا گیاهی

  » قیمت: 28,500 تومان
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  چهارشنبه 4 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  موبر دائمی پاریس بیوتی
   

  آسان‌ترین و بی‌ضررترین راه برای ازبین بردن ریشه موهای زائد بدن + مرطوب سازی پوست با مکمل های موجود در این کرم = با یک تیر چند نشان را هدف بگیرید

  بسته بندی این محصول بسیار شیك و جذاب است ، در پشت بسته توضیحات كاملی در مورد این محصول نوشته شده است كه خواندن و عمل به این نكات بسیار ضروری میباشد.

  بهمراه یک وسیله نانو پلاستیکی لطیف برای مالیدن کرم بر روی پوست
   

  کرم موبر دائمی پاریس بیوتی

  عسل و جلبك‌های دریایی موجود در این كرم با نفوذ به غشاء داخلی پوست ، فولیكول‌های ریشه موهای زائد را در بر گرفته و همانند یك سر محكم مانع رسیدن اكسیژن و مواد غذایی به ریشه آنها می‌شود و درنتیجه موهای زائد به تدریج ضعیف و ضعیف‌تر شده ، موهای زائد به پرزهایی ضعیف و نازك تبدیل شده و پس از چندبار استفاده به‌طور كلی از بین می‌روند . لانولین موجود در این محصول از التهابات پوستی ،سوزش ، درد و حساسیت جلوگیری نموده و پروویتامین‌های موجود در این كرم موجب شادابی و لطافت پوست بدن می‌گردند .با استفاده از كرم موبر دائمی پوستی صاف ، بدون مو، شاداب و جذاب خواهید داشت . کرم موبر دائمی پاریس بیوتی

  برخی از امكانات و قابلیتها:

  -
  بدون سوزش و حساسیت و درد
  -
  این محصول در انحصار کمپانی دلتا پارس میباشد و دارای ضمانت جواب دهی فوق العاده میباشد
  - بهمراه عصاره آلوورا و ویتامین ای برای مرطوب و زیبا ساختن پوست 100% گیاهی و تضمینی

  از آنجائیكه موهای زائد ناخواسته برای بسیاری از آقایان و خانمها بصورت یك معزل درآمده و افكار بسیاری را بر خود مشغول كرده و چه بسیار افرادی كه اعتماد به نفس و جرات خود را نیز از دست داده اند و همچنین از نظر اقتصادی نیز پر هزینه و وقت گیر میباشد ، اكنون كرم کرم موبر دائمی پاریس بیوتی یك محصول بی نظیر با قدرت بسیار مناسب كه لطافت و نرمی بی نظیری به پوست بدن شما میرساند و بدن شما را همچون ابریشم نرم و لطیف می نماید را برای شما عزیزان به ارمغان آورده ایم .

  - اگر شما از درد ناشی از موکن ها و سایر موبر ها کلافه شده اید .
  - اگر از عملکرد موکن ها و موبر های قبلی راضی نیستید .

  - اگر به دنبال راهی آسان ، کم خرج ، بی درد ، موثر و بدون برگشت هستید . این موبر را به شما پیشنهاد می کنیم . این موبر به درخواست بسیاری از مشتریان فروشگاه  ایرانی برای اولین بار در ایران عرضه می شود با این مارک و کاملآ اصل .

  - این محصول به تعداد محدود بوده و با کرم های مشابه و بی تاثیر موجود در بازار تفاوت خیلی عمده ای خواهند داشت پس همین امروز برای خرید اقدام کنید .

  این کرم دارای فرمول خاصی بوده که پس از چندین بار استفاده پیاز مو را ضعیف کرده و مانع رشد دوباره مو های زائد می شود.خیلی از مشكلات فردی ما فقط به دست خودمون قابل حله ، خیلی از این مشكلات ساده به نظر میان اما واسه ما همیشه دغدغه بوده و هستند مثل موهای زائد.چندین راه رفته و نرفته ،سوزش و درد ، حساسیت و التهاب و زخمهای ریز و درشت این مشكلات همه عمر با ماهستند
  در پشت بسته توضیحات و نحوه ی مصرف محصول نوشته شده اند. از آنجایی كه تمام توضیحات محصول بر روی بسته هستند ، بسیار سودمند هستند. توصیه شده كه قبل از انجام عملیات موزدایی پوست باید خشك و تمیز باشد.

  مرحله 1:موهای زائد را با هر روش مورد نظر از ریشه کنده(مومک،بند انداختن،موچین،اپیلاسیون لیزر و الکترولیزر)سپس محل مورد نظر را به طور کامل بشوئید.

  مرحله 2:مقدار کافی از کرم موبر دائمی
  پاریس بیوتی
    را به محل مورد نظر بر خلاف جهت رویش مو مالیده و ماساژ دهید تا جذب پوست شود.

  مرحله 3: بعد از 8 الی 1
  5 دقیقه محل مورد نظر را شستشو دهید .

  مرحله 4:کرم 
  کرم موبر دائمی پاریس بیوتی  را هر شب طبق مرحله 2 تا زمانی که موها مجدداً رشد نمایند و آماده اپیلاسیون مجدد شوند استفاده نمایید.

  کرم موبر دائمی پاریس بیوتی

  موزدایی با این كرم واقعا راحت و به صرفه است .همچنین قید شده كه نباید تا 24 ساعت از هیچ خوشبوكننده ، عطر ، لوسیون یا مواد الكلی استفاده كرد و استفاده از یك كرم چرب كننده توصیه شده است .

  شركت سازنده توصیه كرده كه بهتر است اول محصول را بر روی یك نقطه ی كوچك تست كرد و 24 ساعت بعد اگر نتیجه ی مطلوب حاصل شد و هیچ خارش یا سوزشی ایجاد نشد عملیات اصلی را انجام داد .در روی بسته نوشته شده كه باید دور از دسترس كودكان قرار گیرد چون این محصول حاوی نمك مركاپتو استیك میباشد ، در ضمن توصیه شده است كه باید از مالیدن كرم به چشمها شدیدا خودداری كرد
  .

  » قیمت: 25,800 تومان
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  دوشنبه 2 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  کپسول والیوم پیلز VolumePills
  خرید خرید

  نام محصول: کپسول والیوم پیلز VolumePills

  قیمت: 900000 ریال


  افزایش حجم اسپرم،افزایش حجم منی،حل مشکل ناباروری

  کپسول والیوم پیلز VolumePills

  از زمانی که جنس مذکر (مردان) به دنبال یافتن راهی جهت افزایش پاشش منی و همچنین اورگاسم قوی تر بوده اند ، قرص والیوم پیلز با فرمولاسیون قوی بوجود آمد تا این خواسته آقایان را برآورده و آنها را در کسب تجربه ها و ستاوردهای جدید (دستیابی به لذت بیشتر) کمک کند.

  یکی از ساختارهای موفقیت در ذهن انسان زنده داشتن یک سکس عالی است. یک فرد همیشه علاقمند است که تصور مثبتی نسبت به دنیا ، زندگی اطرافش و احساس رضایتی از خود داشته باشد. لذا داشتن یک سکس رضایت بخش عمیقا” با دو جنبه ی اجتماعی و شخصی زندگی فرد گره خورده است.

  وقتی تخلیه منی صورت می گیرد آلت جنسی (پنیس) منی را به سمت خارج پمپاژ کرده و بیرون می ریزد ،موجب احساس لذت در بسیاری از مردان وزنان می شود(ارگاسم).

  داشتن حجم زیادی از منی در هر بار تخلیه از پنیس می تواند موجب تماس جنسی طولانی تر شود. وقتی میزان تخلیه منی افزایش یابد احساس لذت بیشتری را به دنبال دارد و رضایت فرد از سکس بیشتر می شود. لذا تخلیه طولانی تر تجربه ی اوج لذت جنسی(ارگاسم) را در هر دو شریک جنسی افزایش داده و بهتر می کند.

   

  100% طبیعی ، تایید شده توسط پزشکان و بدون نیاز به نسخه پزشک !

   

  منی و باروری:

  برای یک لقاح طبیعی، وجود یک تخمک ومقدار زیادی اسپرم لازم است. یک مرد متوسط می تواند بیشتر از صد ها میلیون اسپرم در چند مدت در هر روز تولید کند. فاکتورهایی وجود دارند که می توانند روند اسپرم سازی را مختل نموده و اثرات سویی داشته باشند.

  فاکتورهایی نظیرسیگار، مصرف مواد مخدر، فقر غذایی  ،عدم فعالیت جسمانی ،گرما و حتی پوشیدن لباس های تنگ و چسبان در اطراف ران ها، افزایش حجم منی موجب افزایش درصد باروری می شود.

  اگر زوجین قصد بچه دار شدن را داشته باشند، شماره ی اسپرم تولید شده در هر بار تخلیه کاملا”به اندازه ی کیفیت اسپرم مهم است.

   

  آنالیز منی مرد یا ارزیابی منی:

  بیشتر برای بررسی علل مربوط به مرد در نازایی انجام می گیرد.

  برای ار زیابی ابتدا باید ۲الی۳ روز از تماس جنسی خود داری شود.

  در حالت طبیعی آنالیز منی در این موارد صورت می گیرد:

  - حجم ۲تا۶ میلی لیتر

  - زمان ابکی شدن منی ۳۰دقیقه

  - شمارش اسپرم ها ۲۰ تا ۲۵ میلیون در هر میلی لیتر

  - درصد اسپرم با حرکت به سمت جلوبیش از ۵۰٪

   -پ .هاش  ۲/۷الی۸/۷

  - شکل یا مرفولوژی بیش از ۵۰٪

  در صورتی که نتایج آنالیز طبیعی باشد  تقریبا” علل مربوط به مرد در نازایی رد می شود.

   

  بیشتر مردان چه بخاطر بچه دارشدن و چه بخاطرلذت بردن از انزال ، تمایل به افزایش مقدار اسپرم خود دارند. به نظر برخی زیاد بودن حجم مایع منی میتواند نشان دهنده سلامت جسمی باشد.صرف نظر از صحت وسقم این گفته،بدون شک افزایش حجم منی میتواند لذت ارگاسم رابیشتر و مدت آنرا طولانی تر نماید.بعلاوه افزایش تولید اسپرم در بیضه میتواند میل جنسی شما را هم بیشتر سازد.

   

  در هر انزال چند اسپرم وجود دارد؟
  به طور میانگین در هر یک چهارم انس از مایع منی در حدود 500 میلیون اسپرم شناور است یا به عبارتی یه اندازه ی 5/2 برابر جمعیت ایالات متحده یک مرد معمولی در طول زندگی اش حدود 18 لیتر مایع منی یا تقریبا 5/1 تریلیون اسپرم را به حرکت در می آورد. بنابر این از نظر تئوری او قادر است 500 برابر جمعیت کره خاکی پدر شود.

   

  قرص VolumePillsدقیقا چه عملی را انجام میدهد ؟

  این قرصها دارای مجوز و گواهینامه cGMP  (تولید در شرایط مطلوب) میباشد. والیوم پیلز محصولی است 100% طبیعی و مورد تایید تمامی پزشکان میباشد. این محصول با نسبت دقیق عصاره های گیاهی فرموله شده ، و اثرات زیر را خواهد داشت :

   

  اورگاسم قوی و طولانی مدت (بصورت دائمی و همیشگی) ، افزایش حجم اسپرم ، افزایش تعداد اسپرم (جهت افرادی که دچار ناباروری هستند) ، افزایش و بهبود قابل توجه رضایت جنسی ، قدرتمند کردن غدد جنسی ، افزایش قدرت پاشش و پرتاب فوق العاده قوی اسپرم ، معالجه افرادی که حجم اسپرم کمی دارند ، افزایش باروری و پتانسیل جنسی ، افزایش کیفیت اسپرمها ، بهبود ساخت اسپرم و منی و....

  قرص VolumePillsقرصی است که میزان اسپرم را تا 500 برابر افزایش میدهد. این قرص علاوه بر افزایش حجم اسپرم در زمان انزال ، شدت و قدرت ارگاسم را نیز افزایش میدهد.

  مزایا و نتایج والیوم پیلز :

  این قرصها دارای مجوز و گواهینامه cGMP  (تولید در شرایط مطلوب) میباشد. والیوم پیلز محصولی است 100% طبیعی و مورد تایید تمامی پزشکان میباشد. این محصول با نسبت دقیق عصاره های گیاهی فرموله شده ، و اثرات زیر را خواهد داشت :

   

  1.       اورگاسم قوی و طولانی مدت (بصورت دائمی و همیشگی)

  2.       افزایش حجم اسپرم

  3.       افزایش تعداد اسپرم (جهت افرادی که دچار ناباروری هستند)

  4.       قدرتمند کردن غدد جنسی

  5.       افزایش قدرت پاشش و پرتاب فوق العاده قوی اسپرم

  6.       عالجه افرادی که حجم اسپرم کمی دارند

  7.       افزایش باروری و پتانسیل جنسی

  8.       افزایش کیفیت اسپرمها

  9.   بهبود ساخت اسپرم و منی

  10.   تقویت و تنظیم عملکرد غدد جنسی مرد

  11.   تنظیم عملکرد بیضه ها و تولید هورمونهای جنسی

  12.   درمان عقیمی و ناباروری های ناخواسته

  13.   انزال انفجاری همزمان با افزایش چشمگیر پرتاب منی

  14.   افزایش میل جنسی آقایان - افزایش سایز آلت تناسلی (به مقدار کم)

  15. افزایش هورمون تستسترون

  16. افزایش میزان نعوظ و سفتی آلت و امکان نزدیکی های متعدد و پشت سر هم

  17. و...

   

  نتایج واقع بینانه : بیشتر مردانی که از والیوم پیلز استفاده میکنند اثرات آن را بلافاصله و در کمتر از 2-3 روز احساس میکنند. با ادامه استفاده نتایج به حداکثر خود خواهد رسید (معمولا بین 30 تا 60 روز) و تا زمانی که شما بخواهید خواهد ماند.

  سئوال و جواب:

   

  والیوم پیلز به عنوان بهترین تقویت کننده مایع منی در نظر گرفته شده است. این محصول کمک میکند تا مردان از مشکلات کمبود اسپرم و مسایل عدم باروری  رهایی یابند. همچنین این محصول به افرادی که تمایل به افزایش میزان و شدت انزال و اورگاسم قویتر دارند کمک میکند تا به خواسته خود برسند.

   

  آیا این محصول فقط مخصوص مردانی است که مشکل ناباروری دارند ؟

  VolumePillsعلاوه بر اینکه مشکلاتی مانند ناباروری مردان از قبیل کمبود تعداد اسپرم و میزان تحرک کم اسپرم را درمان میکند ، در عین حال برای مردانی که مایل به افزایش حجم اسپرم و افزایش شدت پاشش و اورگاسم قوی تر هستند و همچنین میخواهند میل و تمایلاتشان بیشتر شود، مناسب است.

   

  چرا حجم بیشتر مایع منی باعث اورگاسم قویتر میشود ؟

  با افزایش میزان اسپرم تولیدی ، اندام جنسیتان باید انقباض سخت تری را برای مدت طولانی داشته باشد ، بنابراین اورگاسم چهار یا پنج برابر قویتر خواهد بود و بیشتر طول میکشد ، این موضوع سبب لذت فوق العاده زیادی در فرد خواهد شد.

   

  استفاده از این قرصها چه مزایای دیگری دارد ؟

  علاوه بر افزایش حجم اسپرم و مایع منی ، باروری افزایش یافته ، بعلاوه اورگاسم قویتر رضایت بیشتر شما را در پی دارد ، بهبود عملکرد جنسی ، افزایش اعتماد به نفس ، افزایش میل جنسی و....  از دیگر مزایای این قرص میباشد. همچنین بسیاری از مردان گزارش داده اند که با ادامه مصرف این محصول مشکلات نعوظ آنها نیز درمان شده است.

   

  تفاوت ویاگرا با والیوم پیلز چیست ؟

  ویاگرا حجم اسپرم و مایع منی را افزایش نمیدهد ، ویاگرا حالت مخدر دارد و استفاده از آن همراه با عوارض و خطراتی همراه است در حالی که VolumePillsیک قرص 100% طبیعی و بدون عوارض میباشد و مواد مخدر نیست. Viagraدر شرایط خاص نیاز به نسخه پزشک دارد اما قرص والیوم پیلز نیاز به نسخه پزشک ندارد.

   

  آیا VolumePillsقرص مطمئنی است ؟

  بله ، یکی از اولین سئوالاتی که هر فرد در مورد این قرص میپرسد بحث سلامت آن است. والیوم پیلز با پایه اسیدهای آمینه ساخته شده است. این اسیدهای آمینه با اضافه کردن گیاهان کنستانتره شده ، برای بدن 100% مفید و بدون خطر است.

   

  من عمل Vasectomyانجام داده ام آیا میتوانم از این محصول استفاده کنم ؟

  بله ، با این شرایط قرص میزان منی و حجم پرتاب و... را افزایش میدهد اما کیفیت و تحرک اسپرم را افزایش نخواهد داد و باروری ایجاد نمیکند.

  حوه مصرف قرص VolumePills:

   بهترین روش استفاده روزی 2 عدد قرص، یکی صبح و یکی شب قبل از خواب - بهترین حالت استفاده همراه یا بعد از غذا میباشد. (جهت دریافت نتیجه بهتر ، از خوردن کره و کلا غذاهای چرب قبل از مصرف این محصول خودداری نمایید.)

   

  نکات مهم حین استفاده :

  این محصول به دلیل محتویات گیاهی که دارد هیچگونه تداخل دارویی ندارد و با هر دارویی قابل استفاده است.

  بهتر است از سبزیجات تازه از جمله سیر ، پیاز ، پیازچه ، تره و....  همچنین میوه هایی مانند موز و... استفاده نمایید. این کمک میکند تا شما هرچه سریعتر به نتیجه مورد نظر خود برسید.

   

  قیمت یک بسته 60 عددی قرص گیاهی والیوم پیلز : 90.000 تومان میباشد.  قیمت کپسول والیوم پیلز VolumePills : 900000 ریال


  روش خریدکپسول والیوم پیلز VolumePills : پس از كلیك بر روی یكی از خریدهای زیر محصول به سبد خرید مورد نظر اضافه می شود و می توانید از قسمت سبد خرید سفارش را تكمیل نمایید.  خرید خرید


  محصولات مشابه

  لارجرباکس ویژه افزایش دهنده طول وقطر
  قیمت: 1500000 ریال
  بزرگ کردن وطویل کردن وقطور کردن ال-ت مردان. ::.درمان زودانزالی (شل بودن کمر)
  کپسول ویمکس Vimax
  قیمت: 960000 ریال
  کپسول ویمکس Vimax تاخیر در انزال،افزایش میل جنسی - رفع زودانزالی
  ویگرکس پلاس VigRX Plus
  قیمت: 1000000 ریال
  ویگرکس پلاس افزودن به درازا ضخامت و سختی درحالت نعوظ به صورت دائمی و مادام العمر
  کپسول مکس من MAXMAN 2 Capsule
  قیمت: 790000 ریال
  کپسول مکس من افزایش خون پذیری کلی آلت تناسلی مردانه وافزایش ضریب سلامتی جنسی
  قرص مگنا ار ایکس + Magna RX
  قیمت: 1000000 ریال
  قرص مگنا+ Magna RX جهت جلوگیری از انزال زودرس و افزایش زمان نزدیکی و مقاربت
  کپسول Semenax سمناکس + کپسول VolumePills والیوم پیلز
  قیمت: 1450000 ریال
  کپسول سمناکس Semenax »» اورگاسم ق
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  سوتـین جادویی مجیک برا فرم دهنده و بزرگ کننده
  خرید خرید

  نام محصول: سوتـین جادویی مجیک برا فرم دهنده و بزرگ کننده

  قیمت: 680000 ریال


  سوتین جادویی مجیک برا بزرگ کننده وسفت کننده وفرم دهنده طبیعی سیـنه بانوان

  سوتیـن جادویی مجیک برا MagicBra :
  با داشتن تکنولوژی منحصر به فرد ایکس بی پلاس پس از مدت کوتاهی و تنها با روزانه 15 دقیقه استفاده ، بهترین فرمت سینه را که متناسب با بدن شما می باشد را به وجود خواهد آورد .
  این روند بطور کاملا طبیعی و با واکنش طبیعی عضلات به وضعیت مطلوب حاصل از فعالیت دستگاه مجیک برا ایجاد خواهد شد و پس از مدت کوتاهی متوجه تاثیر معجزه آسای این محصول بر بدن خود خواهید شد.

   

  سوت ین
  سوتین جادویی مجیک برا با ایجاد یک محیط طبیعی و استفاده از تکنولوژی منحصر به فردی که تا کنون هیچ شرکتی موفق به کپی برداری از آن نشده است ، پس از مدت کوتاهی با از بین بردن بافت چربی اطراف سینه ، بهترین حالت و سایز ممکن را بطور طبیعی به سینه خواهد داد.

   

  خاصیت سفت کنندگی:

  افتادگی و شل شدن سیـنه ها یکی از شایع ترین دلهره های هر زن میتواند باشد و بطور معمول 70% خانم ها در سنین زیر 45 سال به این عارضه مبتلا می شوند . علت شل شدن سینه و افتادگی آن را کارشناسان به سه علت می دانند.


  اول: عدم تحرک عضلات به مدت طولانی و متعاقب آن شل شدن عضله و افتادگی آن . شایان ذکر است که تنها برخی رشته های خاص مانند بدنسازی ، ایروبیک و تنیس می تواند از این روند جلوگیری کند و بسیاری از خانم ها فرصت چنین کاری را ندارند.


  دوم: افزایش توده چربی اطراف سینـه به دلیل سکون این عضله بصورتی که سینه از وضع طبیعی خارج ، حجم اضافه پیدا کرده و بصورت افتاده ، حالت بدی پیدا می کند . از بین بردن این حجم چربی از طریق ورزش کار دشواری است که نیازمند ساعت های متمادی ورزش های هوازی و استفاده از وزنه های خاص تحت نظر مربی کارآزموده ورزشی می باشد.
  سوم: مادران شیر ده: شل شدن و افتادگی سینـه در مادران شیر ده یک امر طبیعی می باشد که بدن را از حالت طبیعی خارج کرده و دلیل این امر هم عدم تحرک ، شیر دهی و تغذیه نسبتا سنگین دوران بارداری و شیردهی می باشد . این پندار که بازگرداندن بدن مادر به دوران قبل از حاملگی یک رویاست ، تنها یک پندار اشتباه است و بسیاری از افراد این ادعا را در عمل ثابت نموده اند.

   

  استفاده سوتیـن جادویی مجیک برا با ایجاد یک محیط خاص تحرک برای عضله و با تکنولوژی انحصاری خود ، پس از مدت کوتاهی با کمک خود عضله ، بافت های چربی را از بین برده و با سیستم ایکس بی پلاس خاص خود با القاء حالی که در حین ورزش برای ماهیچه ایجاد می شود ، باعث بیداری بافت های اصلی سینـه شده و فرمت اصیل بدنی را به فرد باز میگرداند.

  خاصیت بزرگ کنندگی:
  یکی از مسائلی که فکر بسیاری از خانم ها و به خصوص دختر خانم ها را به خود مشغول کرده است، مشکل کوچک بودن و عدم حجم طبیعی سیـنه است.
  دلیل این امر را می توان به دلایل مختلفی از جمله کم تحرکی ، عدم تعادل هورمون اکسی در دوران بلوغ، تغذیه نامناسب و بخصوص رژیم های سنگین و غیر استاندارد غذایی دانست.
  متخصصان تنها راه حجم آوری طبیعی سینه را که بدون ایجاد بافت چربی و بصورت رشد و حجم آوری خود ماهیجه ها باشد را ورزش های گروه "بی" از زیر مجموعه ورزش های با وزنه می دانند.


  سوتین جادویی مجیک برا با دارا بودن تکنولوژی خاص ایکس بی پلاس خود ، با ایجاد محیط تحرک بسته برای بافت ماهیچه ای منفعل ،با القاء حس تحرک و ورزش علاوه بر تاثیر گذاری بر سیستم عصبی و ماهیچه ای ، باعث فرم گیری، حجم آوری و شادابی عضله شده و شما با این محصول حجم آوری استاندارد بدن خود را در مدت کوتاهی تجربه خواهید کرد.

   

  قابلیت های این محصول:
  این محصول علاوه بر ظاهر شکیل و حجم بسیار کم ، قابلیت کارکرد با برق 220 ولت ایران را دارا بوده و علاوه بر این میتوان از باطری قابل شارژ آن به مدت 45  دقیقه یا سه جلسه استفاده نمود . همچنین این محصول دارای ظاهر بسیار شکیل و باطری قابل شارژ مخفی می باشد و در محیط هایی مانند سونا ، سواحل و کلینیک آفتاب ، می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

   

  از قابلیتهای اصلی این دستگاه به موارد زیر می توان اشاره نمود :
  بزرگ کننده و سفت کننده،

  سفت کننده،حجم دهنده

  حالت دهنده و سفت کننده سینه ها،

   

  قیمت سوتیـن جادویی مجیک برا  :  68.000 تومان میباشد  قیمت سوتـین جادویی مجیک برا فرم دهنده و بزرگ کننده: 680000 ریال


  روش خریدسوتـین جادویی مجیک برا فرم دهنده و بزرگ کننده: پس از كلیك بر روی یكی از خریدهای زیر محصول به سبد خرید مورد نظر اضافه می شود و می توانید از قسمت سبد خرید سفارش را تكمیل نمایید.  خرید خرید


  محصولات مشابه

  کپسول ضد استرس و چاق کننده اورامین اف
  قیمت: 420000 ریال
  کپسول گیاهی اورامین - اف چاق کننده گیاهی و افزایش نیرو و کاهش خستگی و ضعف جسمانی
  دستگاه کیگل تقویت ماهیچه پرینه خانمها
  قیمت: 650000 ریال
  کیگل بهره بری از میل جنسی بیشتر»ارگاسم قوی ترافزایش کیفیت و لذت جنسی در زن و مرد
  کرم بزرگ کننده و حجم دهنده باسن
  قیمت: 170000 ریال
  کرم بزرگ کننده و حجم دهنده باسن محصول 100% گیاهی و فاقد هر گونه عوارض جانبی
  ژل 4 کاره جنسی زنانه رومانتیک
  قیمت: 180000 ریال
  افزایش دهنده تمایل جنـسی در زنان
  دستگاه وکیوم سینه ، حجم دهنده و فرم دهنده و افزایش سایز
  قیمت: 440000 ریال
  دستگاه وکیوم سینه ، حجم دهنده و فرم دهنده و افزایش سایز سینه بانوان
  کرم افزایش سایز و فرم دهنده سینه
  قیمت: 170000 ریال
  سفت کننده و حالت دهنده سینه»»ضد افتادگی و ترک های سینه
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  دوشنبه 2 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  کپسول لاغری دکتر جیمز
  خرید خرید

  نام محصول: کپسول لاغری دکتر جیمز

  قیمت: 400000 ریال


  کشیدن و جمع کردن پوست بدن و همچنین لاغری موضعی . چربی سوز عالی

  کپسول لاغری دکتر جیمز

  لاغری سریع و بدون دردسر برای بعضی ها افسانه نیست چون یک مکمل غذایی بسار مؤثر در کنار شماست این محصول با ترکیبات فراوری شد تنها کبسول و یا مکمل غذایی در دنیا می باشد که کاملا بی خطر و بدون عوارض می باشد
  محصولی بسیار عالی و اعجاب انگیز برای کشیدن و جمع کردن پوست بدن و همچنین لاغری موضعی . چربی سوز عالی .
  کاهش وزن در ۳ روز! کمری باریک در ۵ روز!
  کاهش وزن در یک ماه تا ۸ کیلو گرم ۱۰۰ درصد تضمینی و بدون کوچک ترین عارضه
  ساخته شده از مواد طبیعی و گیاهی کمیاب بدون ضرر و عوارض
  با فرمول علمی و موثر
  این کپسول یک مکمل غزایی لاغری می باشد که با کاهش اشتها و چربی سوزی و دفع چربی های اضافه به مبازره چاقی می رود

  این کپسول کاملا گیاهی همچون یک ملین موثر چربی های اضافه را از بدن دفع می کند و مانع جذب چربی اضافه د بدن می مشود
  با مصرف این کبسول می تواند به آسانی و بدون هیچ کونه عوارضی و رژیمی وزن خود را به حالت نرمال رساند
  ویژگی های محصول :
  - کاملا گیاهی و با کمترین عوارض ممکن
  - چربی سوز
  - کاهش میل به غذا و « نیازی به خوردن غذای اضافی نخواهید داشت »
  - دفع چربی های اضافه
  - این دارو کاملا مطمئن بوده و با توجه به گیاهی بودن آن هیچ گونه عووارض جانبی مشاهده نشده است
  سوالات متداول :
  - از کجا می توانیم مطمئن شویم که این کپسول عوارضی ندارد ؟
  با توجه به محتویات و سابقه آن و مجوز بهداشتی اماراتی و اروپایی و تایلندی آن می توان مطمئن شد که عوارضی ندارد.
  - چند کیلو در ماه می توان با مصر این کبسول ها کم کرد ؟
  بیشتر این مسئله برمیگردد به برنامه غذایی و میزان اضافه وزنی که فرد دارد در شرایطی عادی و با اضافه وزنی در حدود ۱۵ کیلو می توان ماهیانه بیشتر از ۵ کیلو را تضمین کرد
  هشتار :
  - کودکان و خانم های باردار و اشخاصی که تحت مراقبت های پزشکی می باشد از مصرف این دارو خودداری کنند. .

  - این دارو بی خطر بوده و اجرای تشکیل دهنده آن ۱۰۰% طبیعی و گیاهی میباشد .
  - مصرف این دارو برای افراد زیر ۱۴ سال و بالای ۵۰ سال توصیه نمیشود .
  - دارو های گیاهی ممکن است که برای بدن مضر نباشند ولی مصرف بیش از اندازه آنها امکان دارد در فعالیت اعضای بدن اختلال به وجود آورد پس توصیه میشود روزانه بیشتر از میزان مشخص شده مصرف نکنید
  - دور از نور مستفیم آفتاب و در جای خشک و تاریک نگاه داری شود.

  طریقه مصرف کپسول لاغری90تایی:قبل از خواب(ویا2ساعت بعد از صرف شام)دوعدد کپسول لاغری را بهمراه دو لیوان اب استفاده کنید. و در طول روزقبل از هر وعده غذا،دو لیوان اب مصرف کنید.  قیمت کپسول لاغری دکتر جیمز: 400000 ریال


  روش خریدکپسول لاغری دکتر جیمز: پس از كلیك بر روی یكی از خریدهای زیر محصول به سبد خرید مورد نظر اضافه می شود و می توانید از قسمت سبد خرید سفارش را تكمیل نمایید.  خرید خرید


  محصولات مشابه

  روکش صندلی ماساژور چرخشی
  قیمت: 950000 ریال
  دارای سیستم گرم کننده صندلی در فصل زمستان.
  کمربند لاغری ویبروشیپ
  قیمت: 640000 ریال
  لاغری سریع با کمربند لاغری ویبروشیپ
  کرم لارگو Largo Cream
  قیمت: 300000 ریال
  کرم لارگو (Largo Cream) با محتویات صدر درصد گیاهی
  دستگاه درازنشست TotalCore
  قیمت: 640000 ریال
  توتال کور جدید ترین و جالب ترین وسیله ورزشی تناسب اندام در دنیا
  روکش تخت ماساژور
  قیمت: 1200000 ریال
  این روكش تخت ماساژور تاشو بوده و بسیار سبك و قابل حمل می باشد.
  روکش صندلی ماساژور ساده
  قیمت: 670000 ریال
  این روكش صندلی ماساژور دارای 6 موتور ویبره می باشد
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  دوشنبه 2 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  دستگاه درازنشست TotalCore
  خرید خرید

  نام محصول: دستگاه درازنشست TotalCore

  قیمت: 640000 ریال


  توتال کور جدید ترین و جالب ترین وسیله ورزشی تناسب اندام در دنیا

  دستگاه درازنشست TotalCore

  حرکت ورزشی دراز نشست را که مناسبترین و بهترین حرکت برای تناسب اندام و عضلانی شدن شکم و پهلوها می باشد را بدون فشار آوردن به ستون فقرات و عضلات گردن و خستگی مفرط به آسانی و در نهایت آرامش در رنج 180 درجه انجام دهید.

  دستگاه دراز و نشست توتال کور Total Core™:

  دستگاه ورزشی توتال کور با دراختیار داشتن ( کش ) عمل کرانچ ( دراز و نشست ) را برای شما آسان می نماید.
  همانطور که می دانید کرانچ یکی از موثرترین و ضروری ترین حرکات در ورزش است. ولی با توجه به تعداد دفعات مورد نیاز برای این ورزش انجام آن بدون استفاده از دستگاه کمکی باعث آسیب دیدن مهره های گردن و ستون فقرات می شود. با توتال کور روزانه 300 بار عمل کرانچ را به راحتی وبدون هیچ آسیبی در رنج 180 درجه انجام دهید.
  توتال کور با انجام حرکت رفت و برگشت دو چرخ موجود در قسمت پشت صندلی عمل کرانچ را اصولی و آسان می نماید.
  زیبائی اندام و تفاوت وزن را فقط در 10 روز احساس کنید.
  یکی دیگر از مزیتهای توتال کور این است که زمانی که از آن استفاده نمی کنیددستگاه تا شده و فضای بسیار کمی را اشغال می کند.
  شمارنده دیجیتال تعداد حرکات انجام شده را برای شما ثبت می کند. همچنین میزان کالری مصرف شده شخص را نشان می دهد.توتال کر اصل

  نکات مهم در انتخاب دستگاه اصلی توتال کور :
   مهمترین تفاوت دستگاه که در یک نگاه کاملا مشخص می باشد جنس صندلی دستگاه می باشد. جنس صندلی توتال کور اصل از جنس پلاستیک فشرده به نام EVA می باشد که با تکنولوژی پیشرفته ای تولید می شود ، که به دلیل گران بودن آن متاسفنه بیشتر وارد کنندگان اقدام به واردات جنس ارزان تر و بی کیفیت می نمایند.  این نوع ماده ضد حساسیت بوده و دولایه می باشد. صندلی جنس اصلی به رنگ مشکی و  روی آن آج های ریزی می باشد که این آج ها باعث می شود در مدت زمان زیاد استفاده از دستگاه عرق نکنید و سر نخورید. این صندلی عمر بالایی دارد.دستگاه توتال کوراصل

  با استفاده از این وسیله و فقط با روزی 3 دقیقه میتوانید در عرض 10 روز تفاوت را در بدن خود به خوبی احساس کنید .

  صندلی دستگاه های غیر اورجینال شامل یک ابر در زیر و یک لایه چرمی روی آن می باشد و معمولا به رنگ طوسی یا آبی می باشد و روی آن کلماتی مثل ساخت المان یا توتال کور نوشته شده است تا شاید کسری کیفیت را با چاب این کلمات جبران شود . ابر این صندلی بعد از مدت کوتاهی فرو می رود و نشستن برای مدتی زیاد رو آنها آزار دهنده می باشد. فنرهای داخلی دستگاه توتال کور اورجینال از جنس مرغوب و با تکنولوژی بالا ساخته شده اند اما در مورد دستگاه های غیر اورجینال چون در کارگاه های کوچک ساخته می شوند و جهت رقابت با شرکت های بزرگ از مواد ارزانتری برای کش ها استفاده می شود که بعد از مدت کوتاهی پاره می شوند.
  متاسفانه پس از پاره شدن کش ها دستگاه غیر قابل استفاده می باشد !

   

   وزن قابل تحمل این وسیله 120 کیلو گرم می باشد

  دارای شمارنده دیجیتال

  یكسال گارانتی

   

   - زمانیكه از آن استفاده نمی كنید به راحتی تا شده و فضای بسیار كمی از منزل شما اشغال می كند.

  نمایشگر دیجیتالی ( نمایش تعداد دراز و نشست، مقدار کالری  مصرف شده، زمان

   کوچک کردن شکم به راحتی

  صندلی ضد عرق و ضد حساسیت از جنس EVA

  کش های ایروبیک جهت انجام حرکات کششی 

   توپ ورزشی جهت تمرینات ورزشی  

  DVD  آموزشی و تمرینات دستگاه

  راهنمای فارسی به همراه برنامه رژیم غذایی

  توتال كر با شمارنده دیجیتالی با موارد زیر  به شما ارائه می گردد:
   دستگاه ورزشی توتال کور 2 اصل به همراه ژل لاغری و شمارنده دیجیتال دارای صندلی ضد عرق با کیفیت EVA  می باشد ، همچنین توتال کور اصل دارای توپ و تلمبه مخصوص آن ، کش ایروبیک مخصوص ، سی دی و دفترچه راهنما ، گارانتی 1 ساله و 5  سال خدمات پس از فروش نیز می باشد.

  قیمت دستگاه توتال کور اصلی :  64000تومان میباشد.  قیمت دستگاه درازنشست TotalCore: 640000 ریال


  روش خریددستگاه درازنشست TotalCore: پس از كلیك بر روی یكی از خریدهای زیر محصول به سبد خرید مورد نظر اضافه می شود و می توانید از قسمت سبد خرید سفارش را تكمیل نمایید.  خرید خرید


  محصولات مشابه

  دستبند پاور بالانس
  قیمت: 90000 ریال
  دستبند مغناطیسی پاور بالانس Power-Balance کاهش استرس و فشارهای عصبی
  کپسول ضد استرس و چاق کننده اورامین اف
  قیمت: 420000 ریال
  کپسول گیاهی اورامین - اف چاق کننده گیاهی و افزایش نیرو و کاهش خستگی و ضعف جسمانی
  سونا بخار خانگی یک نفره
  قیمت: 1590000 ریال
  حمام سونادر منزلتان قابل استفاده روی فرش درویلاومنازل، ارسال رایگان به سراسرکشور
  قرص مگنا ار ایکس + Magna RX
  قیمت: 1000000 ریال
  قرص مگنا+ Magna RX جهت جلوگیری از انزال زودرس و افزایش زمان نزدیکی و مقاربت
  کپسول لاغری دکتر جیمز
  قیمت: 400000 ریال
  کشیدن و جمع کردن پوست بدن و همچنین لاغری موضعی . چربی سوز عالی
  کمربند لاغری ویبروشیپ
  قیمت: 640000 ریال
  لاغری سریع با کمربند لاغری ویبر
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  دوشنبه 2 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  قرص ویاگرا (سیلدنافیل) 8تایی
  خرید خرید

  نام محصول: قرص ویاگرا (سیلدنافیل) 8تایی

  قیمت: 210000 ریال


  قرص تاخیری ویاگرا رفع مشکلات زودانزالی

  قرص ویاگرا (سیلدنافیل) 8تایی

  قیمت قرص ویاگرا که حاوی دو ورق 4 تایی می باشد 21،000تومان است.

  ویاگرا توسط آنزیمهای كبدی متابولیزه می شود و كبد و كلیه در دفع آن نقش دارند

  قرص ویاگرا - سیلدنافیل حاوی 8عدد قرص

  مشکلات نعوظ چیست ؟

   اختلال نعوظ عبارت است از عدم توانایی آلت تناسلی در ایجاد نعوظ یا حفظ نعوظ به مدت کافی جهت انجام عمل مقاربت.(بزرگ و سفت شدن آلت مردان را نعوظ میگویند.) هنگامی که مرد نعوظ برای انجام عمل جنسی نداشته باشد و یا اینکه نتواند مدت زمانی کافی نعوظ خود را حفظ کند ، به این مورد اختلالات نعوظ یا ناتوانی جنسی میگویند.

  آمار:

  در بین سنین 70-40 سالگی, در 52% افراد به درجات مختلف اختلال نعوظ وجود دارد. 17% این موارد خفیف, 25% متوسط و 10% دیگر شدید است. با افزایش سن به خصوص موارد متوسط و شدید 3-2 برابر شایعتر می شوند. از عوامل مستعد کننده می توان به دیابت قندی, بیماری قلبی , فشار خون بالا و کمبود  HDL(مرتبط با چربی خون) اشاره کرد. عوامل روانی یا پسیکولوژیک (نظیر افسردگی ، خشم...) نیز در اختلال عملکرد جنسی موثرند. انواع دیگر اختلال عملکرد جنسی که بسیار شایع هستند شامل انزال زودرس 28% فقدان تمایل جنسی 16% و اضطراب در هنگام نزدیکی 17% می باشد.

   در اغلب مرد ها گاه گاهی اشکالات در نعوظ تجربه می شود ولی اگر مکررا اتفاق افتد احتیاج به درمان دارد.

   

  اثرات قرص ویاگرا :

   وایاگرا با ریلاکس کردن عضلات آلت تناسلی مردانه باعث نفوذ مقدار بیشتری خون به آن شده و در نتیجه میزان نعوذ را افزایش میدهد .این دارو اغلب برای درمان اختلال نعوذ در مردان ( ایمپوتنس ) مورد استفاده قرار می گیرد  اما موارد مصرف دیگری نیز دارد ، که با نظر پزشک تعیین می شود. (لازم به ذکر است قرص ویاگرا سرعت گردش خون را در بدن افزایش میدهد)

  سیلدنافیل یا ویاگرا بصورت قرصهائی با پوشش آبی رنگ و بصورت 25 ، 50 ، و 100 میلی گرمی در دسترس مصرف کنندگان قرار دارد.  این دارو توسط شرکت دارویی Pfizerساخته شده است.قرصهای آن آبی رنگ هستند که در یک طرف آن نام Pfizerو در طرف دیگر آن ( VGRxxxبه معنی دوز قرص است که 25 یا 50 یا 100 میلی گرم است) وجود دارد. حق ساخت انحصاری ویاگرا توسط این شرکت تا سال 2013-2011 اعتبار دارد.

   

  نحوه مصرف :

   معمولا سیلدنافیل را بصورت یک قرص در زمان مورد نیاز مصرف میکنند ، این زمان میتواند از 30 دقیقه تا 4 سال قبل از تصمیم به مقاربت و نزدیکی مصرف شود. (توصیه میشود جهت جذب بهتر اثرات دارو ، یک لیوان آن بنوشید.) . پس از تحریک ، آلت به نعوظ کامل میرسد.

   

  نکات مهم :

  مصرف همزمان غذاهای چرب همراه این دارو باعث تاخیر در شروع تاثیر آن می شود.

   مصرف بیشتر از یک بار در روز سیلدنافیل به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

  مصرف مقادیر بیش از حد سیلدنافیل میتواند باعث دردهای قفسه سینه ، منگی ، ضربان نامنظم قلب و تورم پاها و اختلال در دید شود.

  برخی از عوارض جانبی شایع ویاگرا که در اثر مصرف زیاد این محصول حاصل میشود :

  سردرد ، قرمزی و احساس گرما در صورت و قسمت فوقانی ، ناراحتی معده ، ابریزش بینی ، عطسه های مکرر ، تغییرات بینائی ، آبی رنگ به نظر رسیدن اجسام

   

  موارد منع مصرف ویاگرا :

  در صورتی که از نیتروگلیسیرین یا داروهای نیتراتی زیر استفاده کنید نباید از ویاگرا استفاده کنید.

  ایزوسورباید مونونیترات ، ایزوسورباید دی نیترات ، قرصها یا اسبری زیر زبانی نیتروگلیسیرین ، نوارها و برچسبهای ترابوستی نیتروگلیسیرین ، برخی داروهای ضد ایدز ، سایمتیدین ،فنوباربیتال ، فنوباربیتال ، کاربامازپین ، ریفامپین ، با سیلدنافیل تداخل اثر دارند و  مصرف همزمان انها باید بسیار محتاطانه صورت گیرد.

  اگر شما از ویاگرا استفاده میکنید و دچار درد قفسه سینه شدید به پزشک مراجعه کنید.

   

  سایر توضیحات مهم :

  استفاده از این دارو در افراد مسن ، خصوصا کسانیکه از داروهای خاصی مثل نیترات ها (مورد استفاده در بیماران قلبی) استفاده می کنند باید با نظر مستقیم پزشک مربوطه و تجویز او صورت گیرد ، در غیر اینصورت میتواند مخاطره آمیز باشد. در صورتیکه درخلال نزدیکی علائمی مثل منگی ، گیجی ، تهوع ، یا دردهای قلبی (درد سینه ، احساس سفتی و فشار در سینه ، کرختی ، گزگز و درد در قفسه سینه یا شانه و فک تحتانی) در شما پدید آمد ، از ادامه ی فعالیت جنسی خودداری کرده و حتما با پزشکتان مشورت کنید.

  مصرف بیشتر از یک قرص سیلدنافیل در روز توصیه نمی شود .

  مصرف این قرص بدون تحریك جنسی معمولا هیچ اثری ندارد و برای اثر آن حتما باید تحریكات جنسی وجود داشته باشد.

  این قرص به راحتی و به سرعت از دستگاه گوارش جذب می شود. ویاگرا توسط آنزیمهای كبدی متابولیزه می شود و كبد و كلیه در دفع آن نقش دارند. اگر به همراه یك رژیم غذایی پر جرب استفاده شود باعث كاهش جذب و سرعت اثر و غلظت آن در خون می شود.

  درصورت مصرف اتفاقی بیش از مقادیر توصیه شده ، بیمار را باید سریعا به بیمارستان منتقل کرد.

  دارو را باید دور از نور و رطوبت در دمای زیر 30 درجه سانتیگراد ، درون جعبه در بسته نگهداری کرد.

  هیچگاه از سر تفنن یا کنجکاوی این دارو را مصرف نکنید.

  دارو سرگرمی نیست ، ویاگرا را میتوان به جرات سرشناس ترین داروی درمان ناتوانی جنسی در بین مردم دانست اما اطلاعات ناقص در مورد آن موجب مصرف غلط این دارو و افزایش عوارض جانبی آن شده است ، چرا که باورهای نادرست زیادی در مورد این دارو که در بیش از 23 میلیون نفر در سراسر جهان مورد استفاده قرار میگیرد ، وجود دارد.

  قیمت 2ورق 4 تایی ویاگرا آمریکایی(8عددقرص ویاگرا):  21000 تومان میباشد.  قیمت قرص ویاگرا (سیلدنافیل) 8تایی: 210000 ریال


  روش خریدقرص ویاگرا (سیلدنافیل) 8تایی: پس از كلیك بر روی یكی از خریدهای زیر محصول به سبد خرید مورد نظر اضافه می شود و می توانید از قسمت سبد خرید سفارش را تكمیل نمایید.  خرید خرید


  محصولات مشابه

  قرص 4 تایی تاخیری و سفت کننده آلت بلک آنت Black Ant
  قیمت: 170000 ریال
  ایجاد نعوظ (سفتی و شق پذیری) دائم در زمان مقاربت
  قرص سیالیس 30 تایی
  قیمت: 450000 ریال
  قرص سیالیس جهت تاخیری و ایجاد نعوظ
  قرص ویاگرا( سیلدنافیل )30 تایی
  قیمت: 450000 ریال
  ویاگرا توسط آنزیمهای كبدی متابولیزه می شود و كبد و كلیه در دفع آن نقش دارند
  اسپری تاخیری سوپر ویگا آلمانی
  قیمت: 180000 ریال
  اسپری تاخیری سوپر ویگا جهت درمان انزال زودرس
  قرص مگنا ار ایکس + Magna RX
  قیمت: 1000000 ریال
  قرص مگنا+ Magna RX جهت جلوگیری از انزال زودرس و افزایش زمان نزدیکی و مقاربت
  قرص تاخیری مکس من MaxMan Pills
  قیمت: 350000 ریال
  قرص تاخیری مکس من MaxMan Pills حل کامل مشکلات زودانزالی مردان
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  دوشنبه 2 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  پکیج طلائی لارجر باکس
  خرید خرید

  نام محصول: پکیج طلائی لارجر باکس

  قیمت: 2100000 ریال


  دستگاه لارجر باکس متشکل از یک حلقه پلاستیکی دو پایه، دوگیره فلزی یک قطعه فوقانی

  دستگاه توانبخشی جنسی آقایان
   

  آیا می دانید طبق تحقیقات رفتارشناسان منشاء اغلب مشکلات و نارضایتی های همسران و حتی اعتیاد زوجین ناکامی های جنسی و زناشویی می باشد ؟

  با استفاده صحیح و اصولی لارجرباکس اصل ( که نشان اصلی آن روی بدنه بصورت برجسته حک شده است ) زندگی شاد و موفقی را تجربه خواهید کرد.
  اعتماد به نفس و رابطه زناشویی لذت بخش بدون عوارض داروهای خوراکی حق طبیعی ماست.
  لارجرباکس را به دوستانتان پیشنهاد کنید.


  توصیه های مهم در مورد لارجر باکس:
  o دقت نمائید داخل جعبه برچسب گارانتی موجود باشد در غیر اینصورت شرکت دستگاه شمارا به رسمیت نخواهد شناخت و مشمول گارانتی نخواهد بود.
  o درصورت وجود هرگونه سوال و یا ابهام در طریقه استفاده حتما با نمایندگی فروش شرکت ( مشاور مربوطه ) تماس حاصل نمایید.
  o دستگاهی که در اختیار دارید به روز ترین و موثرترین و بدون عوارض ترین دستگاه بهبود عملکرد و رشد عضو تناسلی در جهان می باشد. پس با مطالعه دقیق و عمل به راهنمای استفاده مطمئن باشید 100% به خواست خود خواهید رسید..
  پکیج طلایی
  مهم:
  تفاوت عمده دستگاههای اصل با انواع کپی داخل به side effect ها یا عوارض جانبی دستگاه مربوط می شود.
  در دستگاههای اصل لارجرباکس نگهدارنده دور گلنتس ( کلاهک ) با تقسیم فشار نگهدارنده در اطراف گلنتس از تمرکز بر یک نقطه و در نتیجه اشکال در امر خونرسانی جلوگیری می نماید و نیز جنس آن هیچگونه حساسیت و تحریک پوستی دربرنخواهد داشت.


  نظریه پزشکان مشهور جهان در مورد لارجر باکس:
  دکتر گیونتا اورولوژیست و جراح پلاستیک : dr giunta
  بسیار مایلیم که از مخترع چنین دستگاه مفید و بی ضرری قدردانی نمایم.
  بنظر من این دستگاه بهترین دستگاه مخصوص کشش آلت در بازار پزشکی می باشد. من تاکنون بیش از 4000 جراحی فالوپلاستی انجام داده ام و همیشه این دستگاه را توصیه نموده ام.

  دکتر روسلان پتروویچ اورولژیست: dr petrovich
  این دستگاه بهترین دستگاه طبی جهت افزایش طول و حجم آلت می باشد. زیرا استفاده از آن بسیار آسان است و بدون ضرر بوده که هرکس می تواند از آن استفاده بهینه نماید. تضمین می شود که با استفاده منظم از آن می شود تا 1 اینچ ( 3 سانتی متر ) بر طول و 0.4 اینچ ( ا سانتی متر ) بر قطر آلت افزود. البته بسته به فیزیک بدنی اشخاص تا 2 اینچ ( 5 سانتی متر ) هم گزارش شده است.


  دکتر دیاز- اورولوژیست: dr dyaz
  در میان تمامی روشهای موجود برای افزایش سایز آلت آقایان استفاده از این دستگاه ارزانترین و مطمئن ترین و بی خطر ترین است. که از سوی اتحادیه کارشناسان بهداشت اروپا و سازمان جهانی تضمین کیفیت محصول ایزو 9000 تائید و تضمین شده است. با آن می توان تا 3 سانتی متر بر طول و 1 سانتی متر بر قطر آلت افزود.
  طلایی - لارجر باکس
  دستگاه افزایش سایز عضو تناسلی آقایان
  از ابتدای بلوغ، مردان توجه، نگرانی و حتی تصورات مختلفی در مورد سایز آلت تناسلی خود دارند که این امر باعث پیدایش مبحثی تخصصی درباره افزایش سایز آلت تناسلی در جامعه پزشکی شده است.

  استفاده از داروهای مختلف و پمادها عمدتا با عوارض ثانویه همراه بوده است.

  نگرش به ساختار و واکنش طبیعی بدن و استفاده از تجربه ورش های سنتی برخی قبایل از کشش جهت ازدیاد طول اعضای مختلف بدن مثل گردن باعث شد تا در پزشکی مدرن از کشش جهت افزایش طول و حجم نظیر جراحی های ارتوپدی برای افزایش طول استخوان های کوتاه پا و دست استفاده شود.

  این وسیله پزشکی بر مبنای اصل کشش کار می کند و جزو رسایل پزشکی نوع 1 طبقه بندی شده است. یعنی استفاده از آن چه در کوتاه مدت و چه در بلند مدت هیچ گونه عوارض جانبی نخواهد داشت. همچنین این وسیله می تواند در مدت 6 تا 7 ماه تا 80% انحراف آلت را برطرف نماید.
  این دستگاه با کششی که به بافتهای اسفنجی آلت وارد می نماید باعث بوجود آمدن فضاهای خالی بین سلول ها می گردد که بدن بطور طبیعی و غریزی و بر اساس اصل ترمیم بافت سلولی فواصل موجود را با سلول سازی سریع و سلول سازی سریع و سلولهای جوان و سالم پر می کند.
  پس با تحریک بافت سلول به رشدی طبیعی پایدار و بدون بازگشت دست خواهیم یافت.
  بدیهی است بافتهای جدید باعث تقویت بافت اسفنجی شده و بهبود مکانیزم نعوظ را نیز منجر می گردد که مدت درمان شاهد بافت سازی بدن و رشد اعصاب و عروق جدید خواهیم بود.

  موارد استفاده لارجر باکس:
  o افزایش سایز و حجم آل-ت بدون جراحی
  o اصلاح انحرافات آل-ت
  o رفع بیماری بافت فیبروتیک شده آلت
  o بهبود مکانیزم نعوظ و تاخیر در انزال
  تشریح دستگاه لارجر باکس: دستگاه لارجر باکس از یک حلقه پلاستیکی دو پایه دوگیره فلزی و یک قطعه فوقانی پلاستیکی تشکیل شده است که بر روی این قطعه نوار محافظ سرگلنتس ( کلاهک ) نصب می شود.

   

  پکیج طلائی لارجر باکس :
  با توجه به نظرات و پیشنهات شما عزیزان و درخواستهای مکرر جهت افزایش بیشتر در قطر آلت تناسلی کمپانی لارجر باکس جدیدترین محصول سال 2011 خود را در جهت براورده ساختن این خواسته ارائه مینماید .
  محتویات پکیج طلایی :
  معرفی پکیج طلائی لارجر باکس:
  پکیج طلائی لارجرباکس مجموعهای کامل وبی نظیر از بهترین و موثر ترین محصولات توانبخشی جنسی می باشد که جهت درمان کلیه نارسائیها و ناتوانیهای جنسی جمع آوری گردیده است .

  دستگاه لارجرباکس(لارجرباکس ویژه ایرانی، قیمت فروش :150.000تومان)

  دستگاه رولر: ( ساخت امریکا قیمت:75.000 تومان)
  دستگاه رولر جهت تغییر سایز در قطر آلت تناسلی آقایان ارائه میگردد.

  کپسول مکس من :(تحت لیسانس امریکا قیمت:35.000 تومان)
  کپسول گیاهی مکس من جهت رفع زودانزالی و ایجاد تاخیر

  گلچینی از کامل ترین و موثرترین محصولات توانبخشی:(قیمت:45.000 تومان)
  گلچینی از برترین محصولات توانبخشی در جهت افزایش طول الت تناسلی و تغییر سایز در اندازه الت تناسلی همچنین افزایش میل جنسی و تقویت قوای جنسی و درمان زود انزالی و نعوظ پایدار و درمان ناتوانی جنسی (کم توانی جنسی )
  (ژل 3 کاره جنتلمن)

  در صورتیکه محتویات پکیج طلایی لارجرباکس را بصورت تکی خرید کنید : جمع کل : 305.000 تومان

  قیمت پکیج طلایی اصل : 210.000 تومان  قیمت پکیج طلائی لارجر باکس: 2100000 ریال


  روش خریدپکیج طلائی لارجر باکس: پس از كلیك بر روی یكی از خریدهای زیر محصول به سبد خرید مورد نظر اضافه می شود و می توانید از قسمت سبد خرید سفارش را تكمیل نمایید.  خرید خرید


  محصولات مشابه

  دستگاه وکیوم مردانه Vacuum Pump
  قیمت: 640000 ریال
  دستگاه وکیوم مردانه ایرانی»»باعث ایجاد نعوظ بصورت طبیعی
  حلقه دیر انزالی افزایش مدت انزال
  قیمت: 185000 ریال
  حلقه دیر انزالی درمان انزال زودرس»»روش طبیعی به تعویق انداختن انزال
  دستگاه لارجرباکس مگنت دار
  قیمت: 1100000 ریال
  دستگاه لارجرباکس اصلاح انحراف آلت تناسلی مردان
  قرص مگنا ار ایکس + Magna RX
  قیمت: 1000000 ریال
  قرص مگنا+ Magna RX جهت جلوگیری از انزال زودرس و افزایش زمان نزدیکی و مقاربت
  دستگاه لارجرباکس
  قیمت: 850000 ریال
  جدیدترین دستگاه جهت درمان ناتوانی جنسی افزایش قطر , درازا و سایز کلی آل ت
  لارجرباکس ویژه افزایش دهنده طول وقطر
  قیمت: 1500000 ریال
  بزرگ کردن وطویل کردن وقطور کردن ال-ت مردان. ::.درمان زودانزالی (شل
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  دوشنبه 2 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  روغن ماهی امگا
  خرید خرید

  نام محصول: روغن ماهی امگا

  قیمت: 500000 ریال


  روغن ماهی امگا سرشار از ویتامین

  روغن ماهی امگا 3-6-9

  برای کاهش درد رماتیسمی
  برای کاهش درد عصب سیاتیک
  برای کاهش درد مفاصل
  برای درمان بریدگی ها و جراحات

  چرا چربی اومگا -٣  مهم است؟

  بهترین و جالبترین چربیهای  خوب چربی روغن ماهی است. ماهیها بخصوص ماهیهای آبهای سرد دارای مقدار زیادی چربی از نوع اسیدهای چرب اشباع نشده با چند اتصال مضاعف به نام اسیدهای چرب اومگا -٣  هستند.

   

  این نوع  چربیهای اشباع نشده برای حمایت و مراقبت از قلب و رگهای خونی  معجزه آفرین هستند زیرا خون را رقیق می كنند و پدیده خطرناك لخته شدن خون را تحت كنترل قرار می دهند و مانع به وجود آمدن آن می شوند و بعلاوه در تحقیقات دیده شده است كه مقدار كلسترول خون وحتی مقدار تری گلیسیرید  را كاهش می دهد وحتی ممكن است  برای كاهش فشار خون نیز موثر باشد.

  منابع چربی اومگا - ٣ ؟

    چربی جانوران دریایی، دارای اسیدهای چرب با زنجیره دراز اومگا –٣ است زیرا این گونه چربیها را در درجه اول فیتو پلانكتونها می سازند. فیتوپلانكتنها گیاهان ظریف كوچك دریایی هستند كه غذای ماهیها را تشكیل می دهند و بعلاوه تولید اكسیژن برای اتمسفر می كنند. بدن انسان فقط مقدار كمی ازاین نوع اسیدهای چرب را می تواند بسازد  .  در حال حاضر تعداد معدودی از روغنهای گیاهی دارای مقداری لینولءیك اسید هستند  كه آن هم از اسیدهای چرب است با این تفاوت كه اسید چرب اومگا ٣   روغنهای گیاهی دارای تعداد كمتری اتصال مضاعف در ساختمان مولكولی اند و زنجیر ساختمان مولكولی آنها كوتاهتر از زنجبر ساختمان مولكولی اسیدهای چرب اومگا - ٣ موجود در روغن ماهی است.

  عامل شفا بخش موجود در روغن ماهی 

      شفا بخشی ماهی و روغن ماهی اصولا از بررسی زندگی اسكیموها آغاز شد. اسكیموها غالبا مقدار زیادی ماهی مصرف می كنند كه قسمت عمده ماهیهای مورد مصرف آنها از انواع ماهیهای پر چربی است در حقیقت اسكیموها بیشاز هر موجودی در جهان چربی مصرف می كنند ولی هیچ نوع بیماری قلبی در بین آنها وجود ندارد علت مصونیت اسكیموها در مقابل بیماریهای قلبی بسیار پیچیده است. استدلال محققان این است كه شاید عاملی  در رژیم غذایی آنها كلید حل این معماست.  نتایج بررسیهای دانشمندان نشان می دهد كه چربیهای دارای اسیدهای چرب اومگا -  نه فقط بدن را در مقابل بیماریهای قلبی حمایت می كنند بلكه ممكن است برای كاهش دردهای ارتروزهای روماتیسمی ، انواع میگرن وهمچنین برای حفظ بدن در مقابل سرطان پستان و حتی احتمالا برای كاهش دادن برخی انواع دیابت مفید باشد .  برای داشتن یك قلب سالم توصیه دانشمندان این است مصرف چربی روزانه باید كمتر از 30% كالری مصرف روزانه باشد و این چربیهای مصرفی  روزانه  حتی المكان باید از انواع چربیهای اشباع نشده پولی انساتوریت و مونو انساتوریت و از نوع چربیها ی اشباع شده نباشد .  چربی اومگا 3 نه فقط مانع می شود كه پلاكهای خونی در داخل جدار شریانها روی هم انباشته شود بلكه مانع چسبنده شدن خون می شود در نتیجه از لخته شدن خون جلوگیری شده و مانع حدوث حمله های قلبی می شود .

    چربیهای دارای اسیدهای چرب اومگا 3 ممكن است برای اشخاصی كه مقدار كلسترول خون آنها خیلی بالاست مفید باشد چربیهای تری گلیسیرید نظیر كلسترول از انواع چربیهای خون هستند كه در حمله های قلبی نقش دارند .  تحقیقات دانشمندان نشان می دهد كه اضافه كردن روغن ماهی به رژیم غذایی بیماران نه فقط كلسترول خون را بین ٤٥-٢٧ درصد كاهش می دهد بلكه میزان تری گلیسیرید را نیز بین ٧٩-٦٤  درصد در اشخاص مبتلا به چربی خون بالایی هستند كاهش می دهد.  تحقیقات علمی نشان می دهد كه داشتن رژیم غذایی آسان و راحتی  با ماهی به خصوص اگر با ماهیهای چرب باشد در پایین آوردن فشار خون در اشخاصی كه دارای فشار خون نسبتا" ملایمی بیش از حد نرمال هستند موثر است.

  اثر روغن ماهی در مبارزه با آرتروز 

      شعار " غذای شما داروی شماست" كه در روش غذا درمانی معولا گفته می شود در مواردی كه بیماری آرتروز باشد و غذا نیز ماهی كاملا" صدق می كند. یكی از محققان دانشكده پزشكی هاروارد درمورداینكه آیا روغن ماهی می تواند  مانع تولید عوامل التهاب زایی سلولهای بدن شود؟  به خصوص كه می دانست كه لو كوترین ب ٤ از فرآورده های سلولی است كه در ایجاد درد و التهاب  در موارد آرتروزهای روماتیسمی نقش خاص دارد.  نتیجه تحقیقات این محقق كه روی افراد سالم وغیر متبلا به آرتروز انجام شده بود نشان داد كه اضافه كردن روغن ماهی به رژیم غذایی آنها موجب تولید كمتر و یا موجب كاهش تولید لو كوترین ب٤ می شود و در عین حال تولید لوكوترین ب٥ كه ماده ای است كه التهاب زایی را كمتر می كند بنابر این ظاهرا" چربی اومگا٣موجود در ماهی باعث تغییر تركیب شیمیایی لو كوترین ها می شود و آنها را به صورت ماده كمتر التهابزایی در می آورد،این آزمایش را در مورد ١٢ بیمار دیگر كه مبتلا به آرتروز فعال بودند تكرار نمود كه همان نتایج اولیه را بدست آورد یعنی آن كه عوامل التهاب زا را سركوب شدند و بیماران به طور وضوح احساس بهتری داشتند و مفاصل آنها نرمتر شده و درد كمتری احساس می كردند . 

     اگر جمع بندی كنیم می توان گفت كه روغن ماهی البته خواص بسیار زیادی در مورد پیشگیری از حمله های قلبی و ناراحتی های سیستم عروق قلبی دارد ولی البته باید به اندازه مصرف كرد و چند بار در هفته مصرف كرد كه بیشتر از مقدار زیاد خورده نشود. 

  امگا 3 دارای خواص ضد التهابی و ضد انعقاد و همچنین بسیاری دیگر از منافع بهداشتی مهم است.

                                                   محتویات| Main components of Omega 3, 6, 9
  Omega 3 Omega 6 Omega 9
  alpha-linolenic acid ALA Linolenic acid LA Oleic acid OA
  eicosapentaenoic acid EPA Gamma-linolenic acid GLA  
  docosahexaenoic acid DHA Dihomogamma linolenic acid DLA  
    Arachidonic acid AA  

   

  البته خوردن مواد طبیعی و گیاهی بهتر از انواع مكملهای تجاری و صنعتی است اگر در هر هفته چند بار و یا چند وعده غذا به جای گوشت قرمز  گوشت ماهی خورده شود ضمن اینكه اشتهای  انسان را زیاد می كند و مصرف چربی اشباع شده را كاهش می دهد در عین حال به قدر لازم نیز چربی اومگا- 3 وارد بدن می كند.  اما در باره اشحاصی كه اصولا نمی توانند ماهی یا روغم ماهی بخورند و یا به دلیل اینكه حتی یك كپسول روغن ماهی اختلالی در معده آنها ایجاد می كند و یا گیاه خوار هستندو یا اصولا به خوراكهای دریایی آلرژی دارنداین گونه اشخاص می توانند از منابع گیاهی و از گیاهانی كه دارای چربی با اسید چرب اومگا- ٣ هستند استفاده كنند اسید چرب اومگا -٣ به مقدار قابل ملاحظه ای در چربی گردو، دانه های سویا  مقداری از انواع لوبیاها ، روغن كلزاو گیا بسیار مفید خرفه كه مقدار قابل ملاحظه ای اسید چرب اومگا -٣  دارد كه در مقایسه با سایر سبزیجات و میوه جات بسیار بیشتر اسید چرب دارد.

  طریق مصرفروغن ماهی امگا 3-6-9

  روزی 1 یا 2 عدد همراه با غذا

  هر بسته شامل 100 عدد کپسول نرم-کپسول نارنجی و قرمز رنگ -(SOftGel capsule) می باشد.  قیمت روغن ماهی امگا: 500000 ریال


  روش خریدروغن ماهی امگا: پس از كلیك بر روی یكی از خریدهای زیر محصول به سبد خرید مورد نظر اضافه می شود و می توانید از قسمت سبد خرید سفارش را تكمیل نمایید.  خرید خرید


  محصولات مشابه

  کپسول ضد استرس و چاق کننده اورامین اف
  قیمت: 420000 ریال
  کپسول گیاهی اورامین - اف چاق کننده گیاهی و افزایش نیرو و کاهش خستگی و ضعف جسمانی
  دستبند پاور بالانس
  قیمت: 90000 ریال
  دستبند مغناطیسی پاور بالانس Power-Balance کاهش استرس و فشارهای عصبی
  قرص اشتها آور و چاق کننده
  قیمت: 300000 ریال
  قرص گیاهی مخمر آبجو - چاق کننده و اشتها آور قوی ساخت انگلستان
  لارجرباکس ویژه افزایش دهنده طول وقطر
  قیمت: 1500000 ریال
  بزرگ کردن وطویل کردن وقطور کردن ال-ت مردان. ::.درمان زودانزالی (شل بودن کمر)
  کپسول چاق کننده گیاهی جینسینگ
  قیمت: 300000 ریال
  کپسول گیاهی جینسینگ مخصوص افزایش وزن و چاق کننده ساخت کره
  قرص گیاهی افزایش قد نچرال ولت
  قیمت: 950000 ریال
  قرص افزایش قد نچرال ولت - جلوگیری از پوکی استخوان - سرشار از کلسیم و م
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  دوشنبه 2 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  دستبند پاور بالانس
  خرید

  نام محصول: دستبند پاور بالانس

  قیمت: 90000 ریال


  دستبند مغناطیسی پاور بالانس Power-Balance کاهش استرس و فشارهای عصبی

  دستبند مغناطیسی پاور بالانس

  Power-Balance پدیده قرن 21

  دستبند مغناطیسی پاور بالانس

  دستبند

  استفاده شده توسط : علی دایی - هانیه توسلی --امین زندگانی- دیوید بکهام - کریستین رونالدو - لیندزی لوهان-ایکر کاسیاس-داوید ویا - رافائل نادال (تنیسور مشهور )-بازیکنان باشگاه بارسلونا (ویکتور والدز -داوید ویا-جرارد پیکه-اینیستا) و.... هنرمندان و ورزشکارن دیگر)-

  قدرتی به وسعت تاریخ علم پزشکی

  اگر می خواهید به آرامش برسید

  و یا خواب راحتی داشته باشید

  و استرش و فشار روحی را از خود دور کنید


  دستبند مغناطیسی پاور بالانس Power-Balance

  از مغناطیس درمانی استفاده کنید

  براساس کتاب های تاریخی ابوعلی سینا پدر علم پزشکی ایران از مغناطیس درمانی برای معالجه

  دردهای عضلانی از این روش استفاده می کرده است
  .

  بر حسب تحقیقاتی نشان داده شده است كه در اطراف جسم انسان هاله انرژیكی قرار دارد كه از روی آن میتوان به بسیاری از بیماریهای فرد پی برد ، برای مثال اگر كلیه شما دارای ناراحتی باشد قبل از بروز درد جسمانی ، هاله انرژی شما در آن قسمت دارای حفره میشود كه این موضوع با اسكن كردن هاله شما توسط دستگاه های مخصوص قابل مشاهده است ، حال برای درمان چه كاری میتوان انجام داد.   اگر درباره متافیزیك خوانده باشید میدانید با انرژی درمانی به مرور زمان میتوان این هاله را ترمیم كرده و به دنبال آن بیماری جسمی شما هم درمان میگردد . علاوه بر آن وقتی هاله انرژی شما ضعیف میشود شما در معرض بیماری های روحی از جمله افسردگی قرار میگیرید و همچنان جسم شما تا حدی ناتوان تر میگردد ، كه با مدیتیشن میتوانید به مرور زمان هاله خود را قویتر كرده و از طبیعت و كائنات انرژی بیشتری بگیرید.

  مغناطیس درمانی یک روش درمانی موثر و بدون خطربرای همه افراد جامعه

  آیا می دانید دبسب برخی خستگی ها ، استرس ها ، کم اشتهایی و ... میدان های مغناطیسی موبایل ، کامپیوتر تلویزیون و ... که هر روزه با آن سرو کار داریم ، چرا ؟؟؟؟

  دستبند مغناطیسی پاور بالانس

  چون مغناطیس سلولی بدن انسان بهم می خورد
  .

  اما شمامی توانید با استفادهاز دستبند و یا دستبند پاور بالانس ، میدان مغناطیسی سلول های بدن خود را بازیابی و احیا کنید و آنها را مجدد منظم کنید
  دستبند

  یک روش علمی موثر

  بدون نیاز به مواد و داروی شیمیایی

  استفاده شده توسط بسیاری از ورزشکاران و هنرمندان ایرانی و خارجی

  کافی است در اینترنت کلمه مغناطیس درمانی : را جستجو کنید تا با مقاله ها و مطالب مختلفی روبرو شوید

  پاور بالانس شامل دو هولوگرام است كه با ساتع كردن فركانسی خاص ، هاله انرژی شما را تا حد ایده آل شما تقویت كرده ، تعادل ، انعطاف پذیری ، قدرت ، تمركز ، یادگیری شما را افزایش داده و از استرس و تنش شما میكاهد ( البته شما را به حد ایده آل خود میرساند نه فراتر) و همچنین با دور كردن نسبی فركانس های منفی مانند موبایل و مایكرو ویو باعث میشود شما از زمین و طبیعت بیشتر انرژی بگیرید .  كاركرد این هولوگرام مشابه سنگهای كریستال یا دستبندهای مسی است با این تفاوت كه ماندگار است و تمام نمیشود، با استفاده كردن از پاور بالانس به طور قابل ملاحظه ای قدرت و تعادل شما بالا میرود كه كاملا قابل لمس است علاوه بر آن به كمك دستگاه های موجود در بیمارستان ها و مراكز درمانی میتوانید بزرگ شدن هاله انرژی خود را به هنگام استفاده از آن مشاهده كنید ، بسیاری از ورزشكاران و چهره های معروف دنیا از جمله كریستین رنالدو از این هولوگرام استفاده میكنند
  و صحت این ادعا را خود تایید کنید

  پاور بالانس موارد زیر را افزایش می دهد:

  ۱ – توان ۲ – طاقت ۳ – تعادل ۴ – تمركز ۵-انعطاف ۶ – هماهنگی ۷ – استقامت ۸ – دامنه حركت ۹ – قدرت متمركز

  دستبند و دستبند پاور بالانس

  کمک به افزایش گردش خون بدن

  کاهش استرس و فشارهای عصبی

  ایجاد یک خواب راحت و بدون استرس

  افزایش انرژی


  آرامبخش

  زمان پاسخگویی در افراد متفاوت می باشد و ممکن است از چند دقیقه تا چند هفته طول بکشد.تاثیر مغناطیس درمانی بستگی دارد ،مدت زمان استفاده از محصولات و نوع و شدت مشکل

  دستبند مغناطیسی پاور بالانس

  قیمت دستبند پاور بالانس: 9.000 تومان 

  رنگها و سایزهای موجود

  رنگ مشکی: سایزهای 22 سانتیمتر و 19 سانتیمتر و 20.5 سانتیمتر

  رنگ آبی :سایزهای 22 سانتیمتر و 19 سانتیمتر و 20.5 سانتیمتر

  رنگ صورتی :سازهای 15 سانتیمتر و 17.5 سانتیمتر

   

  هنگام ثبت سفارش در قسمت پیام سایز و رنگ مورد دلخواه خود را وارد نمایید.  قیمت دستبند پاور بالانس: 90000 ریال


  روش خریددستبند پاور بالانس: پس از كلیك بر روی یكی از خریدهای زیر محصول به سبد خرید مورد نظر اضافه می شود و می توانید از قسمت سبد خرید سفارش را تكمیل نمایید.  خرید


  محصولات مشابه

  قرص اشتها آور و چاق کننده
  قیمت: 300000 ریال
  قرص گیاهی مخمر آبجو - چاق کننده و اشتها آور قوی ساخت انگلستان
  کپسول چاق کننده گیاهی جینسینگ
  قیمت: 300000 ریال
  کپسول گیاهی جینسینگ مخصوص افزایش وزن و چاق کننده ساخت کره
  سونا بخار خانگی یک نفره
  قیمت: 1590000 ریال
  حمام سونادر منزلتان قابل استفاده روی فرش درویلاومنازل، ارسال رایگان به سراسرکشور
  ژل 3 کاره جگوار پاور لارج سایز
  قیمت: 180000 ریال
  ژل 3 کاره جگوار پاور درمان فوق العاده مشکلات نعوظ (Erection)
  قرص گیاهی افزایش قد نچرال ولت
  قیمت: 950000 ریال
  قرص افزایش قد نچرال ولت - جلوگیری از پوکی استخوان - سرشار از کلسیم و منیزیم
  حلقه کنترل میل جنسی و ترک خود ارضایی
  قیمت: 380000 ریال
  ترک خود ارضایی و زیاد کننده و کم کنند
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  دوشنبه 2 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  کپسول ضد استرس و چاق کننده اورامین اف
  خرید خرید

  نام محصول: کپسول ضد استرس و چاق کننده اورامین اف

  قیمت: 420000 ریال


  کپسول گیاهی اورامین - اف چاق کننده گیاهی و افزایش نیرو و کاهش خستگی و ضعف جسمانی

  قرص چاقی اورامین - اف oramin-f

  کپسول نرم اورامین - اف حاوی جینسینگ کره و ژل رویال باعث تامین مواد معدنی بدن شما خواهد شد و ویتامنیهای مورد نیاز بدن شما را تامین خواهد کرد. وبا افزایش نیروی شما ، ضعف و خستگی شما را در طول روز از بین خواهد برد.

  پیشگیری از نرمی استخوان

  کپسول اورامین - اف یک محصول طبیعی بوده و ژل رویال از گرده ی پای زنبور عسل در هنگام ورود به کندوی عسل گرفته میشود.
  یکی از بهترین محصولات چاقی در دنیا ساخت کشور کره جنوبی
  • ایده ال برای افزایش وزن
  • رشد عضلات به صورت طبیعی

  ضد دیابت و کاهش دهنده کلسترول

  بازسازی سلولهای کبدی
  • کاملا گیاهی
  • راه حلی سریع برای چاق شدن شما

  رفع خستگیهای مزمن

  افزایش شور و اشتیاق و افزایش توان و قدرت جسمی

  مقابله با خستگی های عضلانی

  http://www.shadlife.com/upload/2403440pyo1.jpg

  محتویات کپسول گیاهی اورامین - اف

  Korean ginseng    50.0mg 
  Royal jelly    10.0mg 
   Retinol palmitate(Vitamin A1  2500 I.U. 
   Ergocalciferol(Vitamin D2  400 I.U. 
   dl-Tocopherol acetate(Vitamin E)  45.0mg 
   Thiamine nitrate(Vitamin B1 2.0mg 
   Rivoflavin(Vitamin B2 2.0mg 
   Pyrydoxine hydrochloride(Vitamin B6 2.0mg 
   Ascorbic acid(Vitamin C)  100.0mg 
   Nicotinamide(Vitamin B3 20.0mg 
   Calcium pantothenate(Vitamin B5 30.0mg 
   Cyanocobalamin(Vitamin B12 6.0ug 
   Ferrous fumarate  27.38mg 
   Copper sulfate   7.86mg 
   Magnesium oxide  66.34mg 
   Zinc oxide  5.0mg 
   Anhydrous dibasic calcium phosphate  307.5mg 
   Manganese sulfate  3.0mg 
   Potassium sulfate  18.0mg 

   

  oramin-f با تنظیم متابولیسم و سوخت و ساز بدن و با بالا بردن جذب مواد غذایی موجب چاقی عمومی و افزایش وزن می شود .


  بدون اغراق در زمینه داروهای چاقی قرص اورامین-اف بسیار موثرتر و بهتر از تمام داروهای موجود است.

  همچنین روی کسانی که استعداد چاقی ندارند و ضعیف هستند تا ثیر فوق العاده دارد و مسلما تاثیر آن روی افراد مختلف متفاوت است.

  جینسینگ کره باعث تقویت و بالابردن امنیت بدن در طول روز در مقابل ضعف و خستگیهای ناشی از کار زیاد و . . . خواهد شد.

  طریقه و میزان مصرف کپسول اورامین - اف :

  روزانه یکعدد

  oramin-f مناسب برای بزرگسالان و کودکان بالای 12 سال

  قیمت کپسول گیاهی و تقویت کننده اورامین - اف :42.000 تومان  قیمت کپسول ضد استرس و چاق کننده اورامین اف: 420000 ریال


  روش خریدکپسول ضد استرس و چاق کننده اورامین اف: پس از كلیك بر روی یكی از خریدهای زیر محصول به سبد خرید مورد نظر اضافه می شود و می توانید از قسمت سبد خرید سفارش را تكمیل نمایید.  خرید خرید


  محصولات مشابه

  کپسول لاغری دکتر جیمز
  قیمت: 400000 ریال
  کشیدن و جمع کردن پوست بدن و همچنین لاغری موضعی . چربی سوز عالی
  سونا بخار خانگی یک نفره
  قیمت: 1590000 ریال
  حمام سونادر منزلتان قابل استفاده روی فرش درویلاومنازل، ارسال رایگان به سراسرکشور
  قرص گیاهی افزایش قد نچرال ولت
  قیمت: 950000 ریال
  قرص افزایش قد نچرال ولت - جلوگیری از پوکی استخوان - سرشار از کلسیم و منیزیم
  روغن ماهی امگا
  قیمت: 500000 ریال
  روغن ماهی امگا سرشار از ویتامین
  کپسول چاق کننده گیاهی جینسینگ
  قیمت: 300000 ریال
  کپسول گیاهی جینسینگ مخصوص افزایش وزن و چاق کننده ساخت کره
  قرص اشتها آور و چاق کننده
  قیمت: 300000 ریال
  قرص گیاهی مخمر آبجو - چاق کننده و اشتها آور قوی ساخت
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  دوشنبه 2 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  قرص گیاهی افزایش قد نچرال ولت
  خرید خرید

  نام محصول: قرص گیاهی افزایش قد نچرال ولت

  قیمت: 950000 ریال


  قرص افزایش قد نچرال ولت - جلوگیری از پوکی استخوان - سرشار از کلسیم و منیزیم

  قرص افزایش قد نچرال ولت

    calcium magnesium zinc 

  کشور وشرکت تولید کننده:شرکت Natural Wealth - آمریکا  

    100 عدد قرص در هر بسته 

    دوره درمان : سه بسته قرص در 100 روز 

  مصرف روزانه قرص گیاهی افزایش قدنچرال ولت  : سه عدد قرص 

  قرص افزایش قد نچرال ولت جهت بلندتر شدن قد و افزایش تراكم استخوانی

  ترشح هورمونها جهت افزایش قد از 15 تا 35 سال می باشد

    این قرص ها باعث استحكام استخوان، بهبود ماهیچه، ترمیم زخم، كمك به سیستم عصبی،‌ تنظیم فشار خون و تولید انرژی می شود. این قرص ها دارای كلسیم هستند كه مهمترین و اولین ماده برای قوی كردن استخوان ها است. همچنین بدن از كلسیم برای كمك به انقباض ماهیچه ها و بهبود سیستم عصبی و نخایی استفاده می كند كه این كلسیم را از استخوان دریافت می كند. كلسیم و منیزیم نقش اساسی را در ساختار مواد معدنی استخوان ایفا می كنند.روی نیز برای تقسیم شدن و رشد سلول ها ضروری است

  جلوگیری از پوکی استخوان  كلسیم و منیزم به همراه هم در بدن واكنش می دهند و منیزیم به جذب كلسیم در استخوان كمك می كند. ماده روی كه در این محصول وجود دارد باعث فشرده تر و سفت تر شدن بافت استخوان می شود. روی همچنین ایمنی بدن را افزایش می دهد و كلسیم نیز عملكرد قلب، كلیه، تنفس را طبیعی كرده و باعث انعقاد خون می شود. كلسیم این محصول در 60 دقیقه جذب بدن می شود و با تغذیه مناسب و ورزش منظم خطر ابتلا به پوكی استخوان را كاهش می دهد. این مواد در بدن تولید نمی شوند و باید از طریق غذاها و قرص ها وارد بدن شوند. 

  زنان باردار و شیر ده باید قبل از مصرف با پزشك مشورت كنند.

  اگر سنگ كلیه دارید و یا داشته اید، دارای مشكل تیروئیدی هستید و یا دارویی مصرف می كنید، قبل از مصرف این قرص با پزشك مشورت كنید. 

  افراد زیر 15 سال استفاده نكنند.  دور از دسترس كودكان قرار گرفته شود.

   

  قیمت قرص گیاهی افزایش قد: 95.000 تومان  قیمت قرص گیاهی افزایش قد نچرال ولت : 950000 ریال


  روش خریدقرص گیاهی افزایش قد نچرال ولت : پس از كلیك بر روی یكی از خریدهای زیر محصول به سبد خرید مورد نظر اضافه می شود و می توانید از قسمت سبد خرید سفارش را تكمیل نمایید.  خرید خرید


  محصولات مشابه

  قرص اشتها آور و چاق کننده
  قیمت: 300000 ریال
  قرص گیاهی مخمر آبجو - چاق کننده و اشتها آور قوی ساخت انگلستان
  کپسول چاق کننده گیاهی جینسینگ
  قیمت: 300000 ریال
  کپسول گیاهی جینسینگ مخصوص افزایش وزن و چاق کننده ساخت کره
  کپسول لاغری دکتر جیمز
  قیمت: 400000 ریال
  کشیدن و جمع کردن پوست بدن و همچنین لاغری موضعی . چربی سوز عالی
  لارجرباکس ویژه افزایش دهنده طول وقطر
  قیمت: 1500000 ریال
  بزرگ کردن وطویل کردن وقطور کردن ال-ت مردان. ::.درمان زودانزالی (شل بودن کمر)
  کپسول ضد استرس و چاق کننده اورامین اف
  قیمت: 420000 ریال
  کپسول گیاهی اورامین - اف چاق کننده گیاهی و افزایش نیرو و کاهش خستگی و ضعف جسمانی
  روغن ماهی امگا
  قیمت: 500000 ریال
  روغن ماهی امگا سرشا
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  یکشنبه 1 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999

  زیمنس

  سابقه: ۱۶۰ سال ( تاسیس: ۱۸۴۷)

  بنیانگذار: ورنر زیمنس

  حوزه فعالیت: اتوماسیون، کنترل، قدرت، حمل و نقل، پزشکی، ارتباطات واطلاعات، روشنایی

  ویژگی: برترین شرکت در صنعت تجهیزات الکتریک و الکترونیک

  فروش (۲۰۰۶): ۱۰۰ میلیارد دلار

  تعداد کارکنان (۲۰۰۶): ۴۷۴۹۰۰ نفر

  رتبه در فورچون ۵۰۰ (۲۰۰۶): ۲۲

  مدیر عامل: کلاوس گلاینفیلد

  خاندان زیمنس حق زیادی بر گردن مردم آلمان و جهان دارند. در راس این خاندان، ورنر زیمنس کشاورززاده جوان علاقه‌مند به رشته برق است که با همت والای خود شرکت عظیمی را تاسیس کرد که امروزه به همین نام شناخته می‌شود. ۱۶۰ سال پیش این اتفاق روی داد و در طی چندین دهه و چندنسل، برادران و پسران و نوه‌های ورنر، رهبری شرکت را برعهده گرفتند و آن را از میان طوفانهای دو جنگ جهانی و رقابت با شرکتهای بزرگ سرفراز بیرون آوردند. ورنر زیمنس، خود یک شخصیت علمی و صنعتی بود که اصول دیناموالکتریک را کشف کرد و بنیان مهندسی برق را تحکیم بخشید و اکنون شرکت زیمنس نیز در این مسیر به‌عنوان سرآمدترین شرکت جهانی در صحنه حضور دارد. فروش شرکت در سال ۲۰۰۶، از مرز ۱۰۰ میلیارد دلار فراتر رفت و دامنه فعالیت آن به بیش از ۱۹۰ کشور گسترش یافت. کلاوس کلاینفیلد مدیرعامل کنونی شرکت برای حفظ میراث ۱۶۰ ساله شرکت و پاسداری از شان صدها اختراع و امتیاز انحصاری آن، رو به آینده دارد و براساس برنامه افق ۲۰۲۰، تصویری از آینده ترسیم کرده است که در آن شرکت بتواند ارزش پایدار خلق کند.


  امروزه شرکت زیمنس در حوزه‌های قدرت، اتوماسیون، کنترل، اطلاعات و ارتباطات، نیروگاه، پزشکی، حمل ونقل و خدمات فعالیت دارد و در برخی حوزه‌ها نظیر صنعت اتوماسیون، فناوری سیستم‌های تصویربرداری طبی، نوآوری در مدیریت اطلاعات فرایندهای بهداشت و سلامت، سرآمد شرکتهای مهندسی برق و الکترونیک است.

  چشم‌انداز

  چشم‌انداز شرکت زیمنس چنین است: عرضه‌کننده نوآوریهای جهشی، ارائه‌دهنده مزیت رقابتی به مشتریان و خلق ارزش پایدار.

  تحقیق و توسعه

  حوزه فعالیتهای تحقیق و توسعه در زیمنس بسیار گسترده و متنوع است: مواد نوین، روشهای بیومتری، تجهیزات نوین آنالیز در پزشکی، بهداشت دیجیتال، ماشینها و شبکه‌های هوشمند، نرم‌افزار، فناوری حسگرها، منابع نوری جدید، روبوت‌ها، انرژی‌های تمیز، خدمت از راه دور و تدارکات و پشتیبانی. در ۱۰۰ سال گذشته، محققان زیمنس اولین لامپ پایدار را برای استفاده در فیلامان روشنایی ابداع کردند. ۳۰ هزار مهندس نرم افزار در زیمنس به‌کار مشغول هستند. تعداد ثبت اختراع محققان شرکت در سال ۲۰۰۵ بالغ بر ۸۸۰۰ بوده است.

  در سال ۲۰۰۶، ۱۰۴۱۰ اختراع از جانب زیمنس به ثبت رسیده است. بدین ترتیب از لحاظ تعداد ثبت اختراع، شرکت زیمنس در آلمان رتبه اول و در اروپا دوم و در آمریکا، دهم را داراست. هزینه تحقیق و توسعه، در سال ۲۰۰۶ در زمینه محصولات و سیستم‌های جدید ۷/۵ میلیارد یورو بوده است. از این مقدار، ۲۸ درصد در اطلاعات و ارتباطات، ۱۹ درصد اتوماسیون و کنترل، ۲۰ درصد حمل ونقل، ۱۶ درصد پزشکی، ۹ درصد قدرت و ۴ درصد روشنایی بوده است.

  فرایند تحقیق و توسعه در زیمنس جهانی است. مراکز اصلی آن در آلمان، آمریکا، اتریش هندوچین مستقر هستند. از ۱۵۰ مرکز تحقیق و توسعه، بیش از نیمی از آن در خارج از آلمان قرار دارد. حدود ۵۰ هزار نفر کارکنان تحقیق و توسعه در ۴۰ کشور جهان پراکنده هستند.

  فرهنگ و ارزشهای سازمانی

  ارزشهای اصلی در زیمنس شامل اصول شرکت و سیستم‌های مدیریتی است. هدف شرکت مستحکم ساختن ارتباط با مشتریان است. شرکت، نیاز مشتری را در مرکز فعالیتهای خود قرار داده و معتقد است، موفقیت شرکت به موفقیت مشتریان شرکت وابسته است و بدین دلیل مشتریان را قوی می‌کند تا قدرت رقابتی خود را حفظ کند.

  کلید سیستم مدیریت زیمنس عبارت است از نوآوری، مشتری‌مداری و رقابت جهانی. شرکت نوآوری را به پیش می‌برد تا آینده را بسازد. کارکنان را توانمند می‌سازد تا به عملکرد کلاس جهانی دست یابد. مسئولیت اجتماعی را می‌پذیرد تا به پیشرفت جامعه کمک کند. ارزشهای شرکت را تقویت می‌کند تا فرصتهای جدید رشد فراهم شود. شرکت، ارزشها را برای همه کارکنان فرمولی کرده و آن را به‌عنوان اساس فعالیتها قرار داده است. راهنمای اخلاق کسب وکار شرکت در سال ۲۰۰۱ منتشر شد. این ارزشها جزئی از قرارداد هریک از کارکنان است.

  منابع انسانی

  توزیع جغرافیایی ۴۷۴۹۰۰ تن کارکنان شرکت چنین است: آلمان ۳۴ درصد، اروپا (غیر از آلمان) ۲۷ درصد، آمریکا ۲۱ درصد، آسیا پاسفیک ۱۵ درصد و آفریقا و خاورمیانه ۳ درصد. ۲۷ درصد کارکنان زن هستند. ۱۰ درصد مدیران شرکت را زنان تشکیل می‌دهند. ۳۶ درصد کل کارکنان تحصیلات دانشگاهی دارند که ۶۵ درصد آنان در رشته‌های مهندسی یا علوم تحصیل کرده‌اند. ۳۳ درصد آموزش حرفه‌ای دیده‌اند و ۳۱ درصد بقیه نیز بدون آموزش قبلی هستند. شرکت براین باور است که تنها کارکنان باانگیزه بالا می‌توانند شرکت را قادر سازند تا نیازهای مشتریان و سهامداران را پاسخ گوید.

  فرهنگ شرکت، کارکنان را توانمند می‌سازد تا همه استعدادهای خود را بروز دهند و به‌کار گیرند. برای تعالی افراد راههای زیرموردنظر شرکت قرار دارد: دست‌یابی به فرهنگ عملکرد برتر، استقرار برنامه تعالی رهبری، افزایش ذخیره استعدادها و مستحکم‌کردن کارراهه کارشناسی. راهی که زیمنس برای انگیزه دادن به کارکنان خود انتخاب کرده، عبارت است از گفت‌وگوی باز با کارکنان، درگیرساختن آنها درباره اهداف و دستاوردها و موفقیت توسعه شغلی آینده آنها. شرکت محیط کاری خلق کرده است که هریک از کارکنان دقیقا می‌دانند چه انتظاری از آنها می‌رود.

  یک سیستم منظم بازخورد فراهم آمده است که کارکنان می‌توانند استعدادهای خود را شکوفا سازند. استعدادهای برتر از نظر زیمنس آنانی هستند که نتایج برجسته می‌آفرینند. آنها رهبران آینده زیمنس هستند. توانایی شرکت در قدردانی و رشد این استعدادهای برجسته، عامل اصلی در موفقیت شرکت است.

  فروش

  در سال ۲۰۰۶، زیمنس با درآمد ۱۰۰ میلیارد دلاری و سود خالص ۸/۲ میلیارد دلاری در رتبه ۲۲ فهرست ۵۰۰ شرکت برتر جهانی قرار گرفت. تنها ۲۱ درصد این میزان فروش در آلمان بوده است. ۳۳ درصد در اروپا، ۲۵ درصد آمریکا، ۱۳ درصد آسیاپاسفیک بوده و ۸ درصد آفریقا و خاورمیانه را شامل می شده است. بدین ترتیب زیمنس در رتبه‌ای بالاتر نسبت به شرکتهای حوزه مهندسی الکتریک و الکترونیک مانند هیتاچی، ماتسوشیتا، سامسونگ، سونی و توشیبا قرار گرفته است.

  بنیانگذار

  ورنر زیمنس، چهارمین فرزند از ۱۴ فرزند یک کشاورز اجاره نشین بود که در عصر تحول صنعتی به‌دنیا آمد. از همان ابتدا به رشته برق علاقه‌مند بود و در سال ۱۸۴۷ همزمان با ساخت یک پوینتر تلگراف، با یوهان هالسکه، شرکت مشترک تلگراف زیمنس – هالسکه را تاسیس کرد. شرکت در دهه ۱۸۵۰، سفارش ساخت شبکه تلگراف کشور روسیه و سپس انگلستان را دریافت کرد. در سال ۱۸۶۶، زیمنس براساس کارهای فارادی اصول دیناموالکتریک را کشف کرد و مسیر استفاده از الکتریسیته به‌عنوان مولد قدرت را هموار کرد. حوزه مهندسی قدرت با همت او شکل گرفت و نام او با مهندسی برق مترادف گشت. نام آلمانی که توسط او ابداع شد الکتروتکنیک (Electrotechnic ) بود. برهمین اساس اولین قطار برقی در برلین در سال ۱۸۷۹ راه‌اندازی شد. سال بعد اولین بالابر برقی و پس از آن اولین پله برقی در آلمان به‌کار گرفته شد. ورنر زیمنس علاوه بر آنکه یک فرد علمی و صنعتی و فنی بود و در کسب و کار شم ویژه‌ای داشت، یک سیاستمدار نیز محسوب می شد. شعار او این بود که «من آینده را به پیشرفت زودگذر نمی فروشم».

  مدیرعامل

  از سال ۲۰۰۵، کلاس کلاینفیلد به سمت مدیریت عامل شرکت زیمنس منصوب شد. او یازدهمین مدیرعامل شرکت محسوب می شود. قبل از آن، کلاینفیلد عضو کمیته اجرایی شرکت بود. او پس از ورود به زیمنس در ۱۹۸۷ در حوزه‌های فروش و بازاریابی و سپس برنامه‌ریزی استراتژیک مشغول به کارشد. کلاینفیلد که دارای دکترای مدیریت استراتژیک است، ارزشها را بنیان کار شرکت می‌داند. او معتقد است دانش فنی کارکنان و کار تیمی اصلی‌ترین مزایای رقابتی شرکت محسوب می‌شوند.


   

  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  یکشنبه 1 آبان 1390 :: نویسنده : hektor p999
  اسپری ویـ.ـاگـ.ـرا
   

  مجوز بهداشت : 1228107276

  این اسپری برای افرادی به کار میرود که مدت زمان رابطه جنــ.ـسـ.ـی برای آنها مهم است و میخواهند خود را قدرتمند و بدون مشکل جلوه دهند و از روابط طولانی جنسی لذت کامل ببرند. این اسپری محصول شرکت یکی از معتبرترین شرکتهای ساخت محصولات جنسی میباشد. این اسپری با تاثیر فوق العاده ای که دارد زمان رابطه شما و شریک جنسیتان را به مدت 30 تا 45 دقیقه افزایش میدهد و باعث میشود اضطراب شما کم شده ، و در نتیجه بتوانید اعتماد به نفس خود را بازیابید و کم کم مدت طبیعی آمیزش را بدست آورید. این اسپری باعث میشود شما اطمینان خاطر داشته باشید که حداقل تا 30 الی 40 دقیقه هیچ انزالی اتفاق نمی افتد و میتوانید به راحتی رابطه جنسی خود را ادامه دهید و از آن لذت ببرید.این اسپری با دوز بسیار مناسب و اثر بخشی حدود 30 الی 45 دقیقه برای تمامی گروه های سنی قابل استفاده میباشد.این اسپری عملکرد 100% تضمینی دارد ، و بدون عوارض میباشد.

  روش مصرف :

  1. ابتدا آلت خود را با آب و صابون بشویید تا قدرت جذب پوست شما افزایش یابد.
  2. پس از خشک کردن کامل ، اسپری را روی سر آلت بمالید. (پس از 2-3 دقیقه باید حساسیت سر آلت شما کم شده باشد. این کم شدن حساسیت سر آلت شما باعث طولانی تر شدن مدت عمل جنــ.ـسـ.ـی شما خواهد شد. پس از گذشت 5 الی 10 دقیقه از مالیدن اسپری ، آلت شما بسیار سفت و کمی بزرگتر خواهدشد و مدت نزدیکی شما نیز طولانی تر میشود.)

  نکته 1 : هنگام استفاده از مواد بی حسی بیاد داشته باشید كه حتما چند دقیقه قبل از انجام نزدیكی باید آلت خود را چند بار با آب بشویید یا اینكه از گاندوم استفاده نمایید زیرا این مواد خیلی سریع از طریق مخاط وااژن جذب شده و باعث بی حسی آن میشود در نتیجه شریك جنــ.ـسـ.ـی شما هیچ لذتی از آمیزش نمیبرد و یا اینکه دیرتر ارضاء خواهد شد و نتیجه معکوس خواهید گرفت . در صورت استفاده از مواد بی حسی باید به وضعیت طرف مقابل نیز توجه داشته باشید . بعضی ها خوشحال از اینكه دیگر انزال زودرس ندارند ، مدت طولانی پشت سر هم نزدیكی كرده و باعث آسیب مخاط وااژن و احساس درد و ناراحتی در طرف مقابل میشوند. به همین خاطر ممكن است دفعه آینده ، دیگر اسپری خود را در كشو كنار تختخواب پیدا نكنید !!

  نکته 2 : اگر از اسپری بصورت صحیح استفاده کنید هم شما و هم شریک جنــ.ـسـ.ـیتان از روابط لذت خواهید برد و برای بیش از 30 بار ، قابل استفاده خواهد بود.

  پرسش و پاسخ :

  1. مواد فعال این اسپری ها چیست ؟

  کلا در این اسپری ها 5% مواد بی حس کننده وجود دارد. بقیه مواد تشکیل دهنده گاز و ویتامین و... میباشد.

  2. بعد از استفاده از این اسپری چه مدت زمان طول میکشد تا اثر کند ؟

  این اسپری چند دقیقه پس از استفاده شروع به اثر دهی میکند.

  3. این اسپری ها چقدر به زمان رابطه اضاف میکند ؟

  نتیجه آن بستگی 100% به فردی دارد که آن را استفاده میکند. اما میانگین نرمال آن بین 30 تا 45 دقیقه میباشد. (برای هر بار مصرف)

  4. آیا استفاده از این اسپری اثر جانبی هم دارد ؟

  استفاده زیاد از حد از هر چیزی پیامدهای منفی دارد. ما هیچ گاه نمیتوانیم بگوییم محصولی اثر منفی ندارد. اما متعادل مصرف کردن آن باعث رفع مشکل میشود و آسیب خاصی به بدن وارد نمیکند. در مورد این اسپری باید گفت اگر بیش از 10 بار اسپری کردن در 24 ساعت باشد موجب ضرر خواهد شد . ضمنا استفاده از اسپریهای تقلبی باعث پیامدهای جبران ناپذیری از جمله از دست دادن کنترل ادرار خواهد شد. بنابراین سعی کنید از هرکجا محصول خود را خریداری میکنید حتما به این موضوع توجه کنید.

  » قیمت: 18,500 تومان
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :


  ( کل صفحات : 2 )    1   2   
  آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

  > اسپرمکسEspermax
  از دیرباز پزشکان و متخصصان مسائل جـ.ن-..سی برای بیشتر کردن کیفیت مقـ..اربت و افزایش لذت جنـ.س.-ی و ایجاد احساس رضایتمندی در پی راهی برای افزایش زمان , ...

  250,000 تومان

  > قرص سمنکس-Semenax
  این کپسولها دارای مجوز و گواهینامه cGMP (تولید در شرایط مطلوب) میباشد. سمناکس محصولی است ۱۰۰% طبیعی و مورد تایید تمامی پزشکان میباشد. این محصول با نسب ...

  220,000 تومان

  > قرص سمنکس _ افزایش کیفیت اســپـرمـها
  ن کپسولها دارای مجوز و گواهینامه cGMP ( تولید در شرایط مطلوب ) میباشد . سمنکس محصولی است ۱۰۰% طبیعی و مورد تایید تمامی پزشکان میباشد . این محصول با نس ...

  220,000 تومان

  > قرص نچرال بونتی-افزایش قد-naturalbounty
  نچرال بونتی-naturalbounty Calcium Magnesium Zinc حاوی : کلسیم _ منیزیم _ روی و مواد معدنی سن موثر : بهترین سن برای 100در صد موثر بودن این قرص 15 تا ...

  220,000 تومان

  > نچرال ولت-افزایش قد
  نچرال ولتز -NATURAL-WEALTH Calcium Magnesium Zinc حاوی : کلسیم _ منیزیم _ روی و مواد معدنی ...

  185,000 تومان

  > نچرال ولت-افزایش قدبا معجزه هزاره سوم
  نچرال ولتز -NATURAL-WEALTH Calcium Magnesium Zinc حاوی : کلسیم _ منیزیم _ روی و مواد معدنی سن موثر : بهترین سن برای 100در صد موثر بودن این قرص 15 تا 3 ...

  185,000 تومان

  > دستگاه الکتریکی ویاگرا پالس
  روان شناسان و پزشکان بر این عقیده اند که روابط زناشویی موفق امروز،سلامت فردا و روابط زناشویی ناموفق امروز،مشکلات خانوادگی را موجب می گردد . بنابراین ه ...

  165,000 تومان

  > دستگاه اگزایت من
  روش خرید: نقدی و پستی و ... دستگاه اگزایت من(excitemn ) جدیدترین و موثرین دستگاه افزایش دهنده سایز عمومی آلت مردان در جهان میباشد . این دستگاه موثرت ...

  158,000 تومان

  > مگنا ارایکس RX-اصل.نمایندگی فعال ایران
  مگنا ارایکس RX-اصل.نمایندگی فعال ایران کالای اصل و معتبر-شماره مجوز 4الف875/41 با مارک معروف مگنارکس آیا شریک ج-ن.س-ی شما از سایز آلت و قدرت ج-ن.س-ی ...

  145,000 تومان

  > دستگاه پاور اکستندر
  آیا تا بحال از کوچک بودن آ-لت مردانگی خود احساس حقارت کرده اید ؟آیا میدانید آ-لت تناسلی بزرگ و در حد استاندارد ، نشانه قدرت و توانمندی شماست ؟ آیا مید ...

  140,000 تومان

  > پک کامل مگنا آر ایکس جدید
  کالای اصل و معتبر با مارک معروف مگنارکس آیا شریک ج-ن.س-ی شما از سایز آلت و قدرت ج-ن.س-ی شما راضی است؟ راهی سریع و آسان با نتیجه غیر قابل باور. در سراس ...

  140,000 تومان

  > V8 جدید افزایش قوای جنسی آقایان
  مطلوب برای از بین بردن نا توانانی جنسی و ایجاد یک ن-عو-ظ کامل و رضایت بخش . مصرف بی خطر دارو با تاثیر قابل توجه. کاملا گیاهی و طبیعی. با اثر فوق العاد ...

  120,000 تومان

  > قرص ویگرکس پلاس اصل_VigRXplus
  ویگرگس پلاس یک مکمل گیاهی کاملاً طبیعی میباشد که جهت افزایش سایز ( طولی و قطری ) و حجم کلی آلت تناسلی مردانه در کنار افزایش ضریب سلامتی جن..سی ، قدرت ...

  120,000 تومان

  > v8 بهترین قرص افزایش میل جنسی آقایان
  مطلوب برای از بین بردن نا توانانی جنسی و ایجاد یک ن-عو-ظ کامل و رضایت بخش . مصرف بی خطر دارو با تاثیر قابل توجه. کاملا گیاهی و طبیعی. با اثر فوق العاد ...

  120,000 تومان

  > قرص ویگرکس استرونگ من
  قرص ویگرکس استرونگ من جدیدترین قرص افزایش سایز (طول و قطر) میباشد و در حجم کلی سایز آ.لت تاثیر چشمگیری میگذارد. این قرص برای قدرت و سختی نعوظ ، افزایش ...

  120,000 تومان

  > قرص ویگاریکس-تقویت قوای مردان_
  اثرات و نتایج مصرف ویگاریکس - بهبود انز-ال زود هنگام با تاثیر بر پروستات و عضله PC - افزودن به حالت سختی هرچه بیشتر آلت تناسلی در هنگام تحریک - افزایش ...

  120,000 تومان

  > قرص سیالیس اصل انگلیسی30عددی
  قرصهای سیالیس نیز عملکردی مشابه ویاگرا دارد که ماده تاثیر گذار اصلی آن تادالافیل می باشد که موجب نعوظ (سفت و راست شدن) آلت می شود و نیز تا حدودی در تا ...

  110,000 تومان

  > دستگاه لارجر باکس
  جدیدترین دستگاه دراروپا جهت درمان ناتوانی ج ن - س ی ، افزایش قطر , درازا و سایز كلی آلت واصلاح انحراف آلت تناسلی مردان دستگاه ایكس تندر (Device Extend ...

  110,000 تومان

  > کپسول گودمن GOOD MAN
  کپسول 60 تایی درمان ناتوانی آقایان گودمن محصولی جدید با فرمولاسیون پیشرفته و بسیار قوی که افزایش دهنده قوی و سریع و طولانی مدت زمان نزدیكی و درمان ك ...

  110,000 تومان

  > قرص وایمكس Vimax
  امروزه پس از سالها آزمایش و بررسی تکنیکها ، راه حلها و روشهای بزرگ کردن آلـ ـت دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که قرص و کپسولهای گیاهی بیشترین تاثیرا ...

  110,000 تومان

  > قرص تاخیری هربال (انگلیسی)
  در هیچ جای دنیا تاكنون درمان صددرصد قطعی برای درمان ان زال زودرس پیدانشده است.وفقط داروها،اسپری ها،قرص ها...برای جلوگیری مقطعی موجود است.یكی از دلایل ...

  110,000 تومان

  > قرص یوهیم
  یوهیم Yohimbe قرص 100 تایی بزرگ كننده آلت مرد تا 8 سانتیمتر یك مكمل گیاهی كاملاً طبیعی میباشد كه جهت افزایش خون پذیری كلی آلت تناسلی مردانه در كنار اف ...

  100,000 تومان

  > تست شیشه-MET-متاامفتامین
  این تست حاوی 50 عدد بوده و قیمت هر دانه 20000 ریال میباشد . تست یک مرحله ای برای ردیابی متابولیتهای THC در ادرار است. این تست یک روش غربالگری ادر ...

  100,000 تومان

  > تست تشخیص تمجیزک BUP
  این تست حاوی 50 عدد بوده و قیمت هر دانه 20000 ریال میباشد . تستی یک مرحله ای و سریع برای ردیابی کیفی تمجیزک BUP در ادرار میباشد . روش استفاده : نوار ...

  100,000 تومان

  > تست حشیش THC-ACON
  این تست حاوی 50 عدد بوده و قیمت هر دانه 20000ریال میباشد . تست یک مرحله ای برای ردیابی متابولیتهای THC در ادرار است. این تست یک روش غربالگری ادرا ...

  100,000 تومان

  > صندل افزایش قد اورجینال
  این کالای منحصر به فرد علاوه بر دمپایی های داخل جعبه دو قطعه دیگر نیز مخصوص سایر نقاط بدن را در خود جای داده است. دمپایی افزایش قد فوت ماساژور با ایجا ...

  95,000 تومان

  > قرص ویگاریکس-تقویت قوای مردان
  اثرات و نتایج مصرف ویگاریکس - بهبود انز-ال زود هنگام با تاثیر بر پروستات و عضله PC - افزودن به حالت سختی هرچه بیشتر آلت تناسلی در هنگام تحریک - افزایش ...

  90,000 تومان

  > دستگاه الکترواسموک با نام e-health ci
  سیگار الكترونیكی محصولی جدید برای مراقبت از سلامتی شماست. e-health cigarette به شما امكان لذت بردن از سلایق خود بدون خطر وابستگی به تنباكو را می دهد. ...

  85,000 تومان

  > کپسول بزرگ کننده 60 عددی مکس من 2
  قرص گیاهی افزایش سایز مکس من 2 MaxManII: یک مکمل گیاهی کاملاً طبیعی میباشد که جهت افزایش خون پذیری کلی آ.ل.ت تناسلی مردانه در کنار افزایش ضریب سلامتی ...

  85,000 تومان

  > پمپ بزرگ کننده الت تناسلی امریکایی
  یك دستگاه كاملا ساده مكانیكی: شما با استفاده از این دستگاه می توانید بر یكی از بزرگترین مشكلات فكری خود پیروز شوید. طرز كار این دستگاه بسیار ساده می ب ...

  85,000 تومان

  > ویاگرا طلایی
  قرص ویاگرا طلایی اصل این قرص برای حفظ فعالیت بیولوژیکی بدن مانند تستو.سترون می باشد. پس از مصرف ویاگرا طلایی به سرعت شاهد تغییرات فوق العاده چشمگیری ...

  56,000 تومان

  > قرص بلک کینگ کونگ(black king kong),
  بلک کینگ کونگ(black king kong) قرص بلک کینگ کونگ یکی از برترین داروهای زیر گروه تقویت قوای ج.ن-س.ی مردان بوده و یک بزرک کننده فوری نیز می باشد البته ...

  52,000 تومان

  > دستگاه الکترواسموک-ترك سیگار
  سیگار الكترونیكی محصولی جدید برای مراقبت از سلامتی شماست. e-health cigarette به شما امكان لذت بردن از سلایق خود بدون خطر وابستگی به تنباكو را می دهد. ...

  50,000 تومان

  > وایگورل کرم افزایش دهنده میل ج.ن.سی
  تحریک پذیری ،عدم یا کمبود لذت در روابط زناشویی و کلاً مشکلات ج-ن.س.ی از شایع ترین مشکلات طبی در زنان به حساب می آیند ؛ به نحوی که برخی مقالات میزان بر ...

  50,000 تومان

  > تست یک مرحله ای تشخیص متادون
  این تست یک روش ایمونواسی کروماتوگرافیک برای تشخیص متادون در ادرار با غلظت پایین در حد 300ng/ml میباشد.این تست یک روش غربالگری ادراری سریع است که بدون ...

  50,000 تومان

  > کپسول چاقی فت فست Fat Fast
  قرص افزایش وزن تضمینی فت فست (fat fast) ایده ال برای افزایش وزن به صورت طبیعی یكی از اثرات فوق العاده كپسول های چاقی به عنوان فت فست می توان به چاق شد ...

  48,000 تومان

  > ماساژور گردنی اسپیکر دار
  این ماساژور جدیدترین نوع ماساژور گردن است که بر اساس استانداردهای روز اروپا طراحی و ساخته شده است . طراحی این ماساژور به گونه ای است که استفاده از آن ...

  44,000 تومان

  > قرص تقویتی مگنا RX در بسته بندی 10 تایی
  مگنا آر ایکس موثرترین داروی بزرگ کننده آلت مردان محصول آمریکا در بسته بندی جدید 10 عددی با قیمتی استثنائی در سراسر جهان تا کنون هیچ دارویی مشابه مگن ...

  42,000 تومان

  > محلول پمپی اینتیمو مخصوص بانوان کلیون
  محلول بی نهایت لطیف برای بهداشت بانوان در تمام ایام مخصوص دوران بارداری و ایام عادت ماهانه. وجود مواد تشکیل دهنده طبیعی و عصاره های گیاهی در این محصول ...

  35,000 تومان

  > کرم زیبایی سینه (کوچک کننده) ایسنس
  سفت کننده سینه با عصاره انار طبیعی و خاویار و ویتامین C برای کوچک کردن و همچنین جلوگیری از افتادگی سینه می باشد . طریقه مصرف : کرم را روزی 2 مرتبه روی ...

  35,000 تومان

  > كرم سفت و بزرگ كننده سینه سكرت اصل امریكا
  کرم بزرگ کننده سکرت محصول کشور امریکا بهترین محصول ببه عنوان بزرگ کننده و سفت کننده سینه که به بازار عرضه شده ...

  35,000 تومان

  > محلول شستشو پمپی اینتیمو مخصوص بانوان کلیون
  محلول بی نهایت لطیف برای بهداشت بانوان در تمام ایام مخصوص دوران بارداری و ایام عادت ماهانه. وجود مواد تشکیل دهنده طبیعی و عصاره های گیاهی در این محصول ...

  35,000 تومان

  > اسپری کینگ سایز
  این اسپری برای افرادی به کار میرود که مدت زمان رابطه برای آنها مهم است ومیخواهند خود را قدرتمند و بدون مشکل جلوه دهند و از روابط طولانی لذت کامل ببرند ...

  35,000 تومان

  > کرم 4منظوره کینگ سایز
  کرم ;KING SIZE محصول جدیدی از کمپانی آلمانی Inverma بوده و این کمپانی بیش از 40 سال است که به عنوان یکی از برترین ، محبوب ترین و قدرتمند ترین کارخانجا ...

  33,000 تومان

  > اسپری تاخیری ویاگرا
  ساخت کشور:آمریکا این اسپری برای افرادی به کار میرود که مدت زمان رابطه برای آنها مهم است ومیخواهند خود را قدرتمند و بدون مشکل جلوه دهند و از روابط طولا ...

  32,000 تومان

  > ویاگرا قرمز
  قرص ویاگرای قرمز (کانگورویی ) قرص رد ویاگرا با آخرین تکنولوژی روز دنیا از بهترین گیاهان تقویت قوا برای آقایان تهیه گردیده است .این مکمل باعث افزایش ۳۰ ...

  32,000 تومان

  > اسپری لارگو
  این اسپری برای افرادی به کار میرود که مدت زمان رابطه برای آنها مهم است و میخواهند خود را قدرتمند و بدون مشکل جلوه دهند و از روابط طولانی لذت کامل ببرن ...

  32,000 تومان

  > قرص سیالیس
  سیالیس5 کاره قویترین محصول زناشویی جهان تایید از وزارت بهداشت -1- تاخیری و دیر ان-زالی 2- راست کننده{سفت کننده آلت} 3- افزایش میل جن-.س-ی 4- بهترین مک ...

  32,000 تومان

  > صابون 7 کاره olay
  بهترین و قدرتمند ترین صابون ضدباکتری و رفع قطعی جوش های صورت و از بین برنده آکنه و جوش های جوانی برای همیشه . این صابون به طرز بسیار فوق العاده ای جوش ...

  30,000 تومان

  > کرم لارگو
  کرم لارگو محصول کمپانی آلمانی Inverma بوده و بیش از 40 سال است که به عنوان یکی از برترین ، محبوب ترین و قدرتمند ترین محصولات در جهت رفع مشکلات مقاریتی ...

  30,000 تومان

  > شارك پاور:افزایش قطروسایزعضوتناسلی مردان
  100% پلمپ شده و دارای هولوگرام هشدار : شارك پاوركرم اصلی و اورجینال را فقط با هولوگرام نقره ای كه نشان دهنده اصلی بودن محصول میباشد ، خریداری نمایید . ...

  30,000 تومان

  > پد ضد میگرن
  آیا شما هم از میگرن و دردهای عصبی آن رنج می برید؟ ما این پدهای ضد میگرن را برایتان پیشنهاد می کنیم. با استفاده از این پد ها درد های میگرنی شما خیلی سر ...

  28,000 تومان

  > اسپری تـ.اخیـ.ری بانوانwingora
  اسپری تـ.اخیـ.ری wingoraساخت کشورآمریکا این اسپری برای افرادی به کار میرود که مدت زمان رابطه برای آنها مهم است ومیخواهند خود را قدرتمند و بدون مشکل جل ...

  28,000 تومان

  > eros- اروس
  کرم تاخیری اروس محصول اورجینال کشور انگلیس می باشد ، این کرم جهت آقایان و بانوان طراحی و تولید گردیده است این محصول فوق العاده برای آقایان تاثیر بسیار ...

  26,000 تومان

  > ویاگرا 4عددی
  اختلال نعو-ظ عبارت است از عدم توانایی آلت تناسلی در ایجاد نعو-ظ یا حفظ نعو-ظ به مدت کافی جهت انجام عمل مقار-بت.(بزرگ و سفت شدن آلت مردان را نعو-ظ میگو ...

  19,000 تومان

  > ژل ضد خشكی و روان كننده خانمها
  ژل ضد خشكی و روان كننده خانمها Anti-dryness Gel نرم كننده و مرطوب كننده . این ژل نیازهای خاص رطوبتی اعضائ تنا-سلی خانمها را برآورده می سازد. از آنجایی ...

  18,000 تومان

  > تست ایدز-اچ آی وی-HIV
  تست اچ آی وی چیست؟ تسـتHIV آزمایـشی اسـت كـه مــعمولا بروی نمونه خون انجام میگرد تا وجود و یا عدم وجود ویروس HIV را دربدن فرد مشخص كند. بنابراین نت ...

  16,500 تومان

  > پد تب بر اروپایی
  تب در کودکان امری عادی است و یکی از دغدغه های پدران ومادران چون خود تب نه ولی عوارض آن بسیار خطرناک است . مثلا تشنج که تا سر حد سکته مغزی امکان دارد.ل ...

  15,000 تومان

  > ماسک کوچک کننده بینی
  ماسک چندکاره مخصوص بینی کوچک کننده و فرم دهنده بینی جادوی هزاره سوم محصول برگزیده و پرفروش آرایشی بهداشتی در کره جنوبی از بین برند ...

  10,800 تومان

  > ونوس حشره خوار
  آیا می خواهید یک گیاه زیبای گوشت خوار داشته باشید؟‬ اگر از گل و گیاه خوشتان می آید و از پشه و مگس بدتان می آید با یک تیر دو نشان بزنید.‬ ‫این ...

  9,900 تومان

  ------- بسته آموزشی مشاغل درآمدزا در منزل بسته آموزشی مشاغل درآمدزا در منزل ------------
   
   
   
  ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic