تبلیغات
جست و گریز به دنیای اطلاعات و مطالب جذاب و متنوع - روش های آموزش نظم به کودک در سنین مختلف
 
جست و گریز به دنیای اطلاعات و مطالب جذاب و متنوع
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : hektor p999
مطالب اخیر
نویسندگان
روش های آموزش نظم به کودک در سنین مختلف
اگر کودک شما بشقابش را روی زمین خالی کرده او را دعوا نکنید. فقط به او بگویید که لازم است بعد از غذا این جا را تمیز کنیم. وقتی خوردنش تمام شد اور ا روی زمین بنشانید و از او بخواهید به شما کمک کندتا تکه های غذا را از روی زمین جمع کنید

همه والدین تجربه این شرایط را داشته اند : کودک ۳ ساله ای که در مغازه برای داشتن یک آب نبات پا به زمین می کوبد و خودش را روی زمین می اندازد. یا بچه ۸ ساله ای که برای به دست آوردن یک وسیله بازی در میان جمع داد و بیداد می کند و به شما توهین می کند. ممکن است درزمانی شاهد این وضع باشید و فکر کنید که فرزند شما هیچ گاه چنین نخواهد کرد. اما بعد از یک چشم به هم زدن می بینید که شما هم در چنین شرایطی هستید و نمی دانید چه باید بکنید. بنابراین اگر هم هنوز فرزندی ندارید بد نیست این مطلب را بخوانید تا برای برخورد با شرایطی ازاین دست آماده شوید.

ممکن است از خودتان پرسیده باشید که چرا این قدر نظم دادن به کودکان معضل بزرگی شده؟ شاید به این علت باشد که والدین این کار را مانند مسابقه طناب کشی می بینند. از یک طرف می ترسند که بچه را با آزادی بیش از حد لوس و بد اخلاق بار بیاورند و از طرف دیگر ترس دارند که مبادا با کنترل بیش از حدشان کودکی عبوس و بی عاطفه عایدشان شود. اما آنچه برای تربیت یک کودک منظم و قانونمند و در عین حال خوش رفتار و مهربان لازم است، داشتن یک رویه متعادل است که می خواهیم درباره آن توضیح دهیم.


 قوانین پایه
اولین قدم برای موفقیت در نظم دهی این است که چند قانون پایه را برای کودک مشخص کنید. این قوانین باید برای همه یکسان بوده و همه افراد خانواده به آن مقید باشند. تعداد این قوانین نباید خیلی زیاد باشد 4 یا 5 قانون کلی که برای همه اعضای خانواده یکی باشد، کافی است.

همه با هم : از همان ابتدا به کودک یاد بدهید که همه خانواده با هم و در کنار هم هستید و به هم کمک می کنید. یک کودک نوپا هم در این خانواده می تواند به بقیه کمک کند حتی اگر این کمک تنها بالا بردن دستهایش موقع در آغوش گرفتن او باشد.

احترام متقابل : یکی از شایعترین شکایات والدین از بچه ها و بالعکس این است که آنها گوش نمی کنند. یادتان باشد شما به عنوان والدین باید الگو باشید و وقتی کودک سعی می کند به شما چیزی بگوید به او گوش کنید و دست از کاری که انجام می دهید بردارید. توجه خود را به کودک معطوف کنید تا بتوانید از او هم چنین انتطاری داشته باشید.

پایداری کلید موفقیت : برای اینکه کودکتان را درباره قوانین گیج نکنید، درباره قوانین و وظایفی که به او محول می کنید پایدار و تزلزل ناپذیر باشید. از حرف وقانونتان کوتاه نیایید و بر آن پافشاری کنید. این کار به فرزندتان می آموزد که شما آنقدر به او اهمیت می دهید که از او انتظار انجام وظایفش را داشته باشید.

زندگی همیشه شیرین نیست : بسیاری از ما والدین از اینکه با نظم بخشی به کودک او را مضطرب کنیم و تحت فشار بگذاریم، می ترسیم. اما یادتان باشد اگر شما به فرزندتان پیروی از قوانین را یاد ندهید، در جامعه با مشکلات بیشتری دشت به گریبان خواهد شد. کودک باید یاد بگیرد که در پارک در صف سرسره باستد و با نوبت سوار تاب شود. این سختگیری امروز برای او فردایی شاد را رقم خواهد زد. نگرانی شما باید وقتی بیشتر شود که به او این مهارت ها را که ناشی از قانون پذیری است نیاموخته باشید.

حالا می خواهیم روش هایی به تفکیک سنی به شما یاد بدهیم تا برای نظم بخشیدن به کودک استفاده کنید. البته یادتان باشد که این روش ها در همه شرایط نتیجه خوبی نمی دهند و برای همه والدین و همه کودکان مناسب نیستند. اما می توانند به عنوان گزینه هایی تازه در برخورد شما با فرزندتان، ایده های خوبی به شما بدهند. در این فرصت شما را با روش هایی برای شیرخواران و کودکان نوپاآشنا می کنیم. روش های موثر برای کودکان ۳ سال به بالارا در یک فرصت دیگر بیان خواهیم کرد.

 روش اول : عشق بدون شرط
گروه سنی : نوزاد تا یک سال
چگونه اثر می کند : در این سن شما هر چه محبت کنید و فرزندتان را در آغوش بگیرید، به او بخندید و با او حرف بزنید و به او توجه کنید، زیاد نیست. در این سن هیچ قانون و محدودیتی برای کودک نگذارید. نترسید او نه لوس می شود و نه بغلی! این تنها نیازی است که باید به آن توجه شود تا کودک بتواند در آینده فرد خوش رفتار و سالمی شود. او یاد می گیرد که به شما اعتماد کند و این یعنی شما همیشه هستید و هر وقتی او شما را می خواهد، به او توجه می کنید. و نیازهایش را برآورده می کنید. این اعتماد به او احساس ایمنی می بخشد و اضطراب او را از بین می برد. این اعتماد برای زمانی که او بزرگتر می شود و شما برای او حدود و قانون می گذارید لازم می شود. در آن زمان اگر او به شما اعتماد نداشته باشد و از عشق شما به خودش مطمئن نباشد چگونه زیر بار قوانین و محدودیت های شما برود؟

کاربرد در زندگی واقعی : فرزند ۴ ماهه شما گریه می کند با اینکه نیم ساعت قبل او را شیر داده اید. همسایه می گوید بگذار گریه کند بغلش نکن بغلی می شود. اما متخصصان می گویند گریه او نشانه این است که او نیازی دارد حتی اگر شما نتوانید نیاز او را درک کنید. ممکن است لازم باشد روش های مختلفی را برای آرام کردنش بکار ببرید: بغلش کرده راه بروید و یا دوباره شیرش بدهید و یا برایش لالایی بخوانید. با هرکدام از این کارها او خواهد فهمید که شما در کنار او هستید حتی اگر تنها چیزی که از شما می خواهد این باشد که در آغوشش بگیرید.


 روش دوم : بگیرید و جایگزین کنید
گروه سنی : ۶ تا ۱۸ ماه
چگونه اثر می کند : کودکان هم مانند همه ما تا کاری را انجام ندهند یاد نمی گیرند. او بشقاب غذایش را می اندازد و می ریزد چون کنجکاو است که ببیند چه می شود! نه به این علت که می خواهد لج شما را در بیاورد. بنابر این هرگاه کودک در این سن کاری می کند که شما دوست ندارید، صبر کنید و او را دعوا نکنید. اما اگر به چیز خطرناکی دست زد حتما آن را از او بگیرید و در عوض وسیله مناسبی در اختیارش بگذارید. یا اینکه او را از محل خطر به یک محیط جذاب ولی بی خطر ببرید و حواس او را به یک اسباب بازی جلب کنید. حتی اگر کودک کوچک است و نمی فهمد به او توضیح دهید که این وسیله خطرناک است و نباید به او دست بزند. او با همین حرکات کم کم اصول نظم را می آموزد.

کاربرد در زندگی واقعی : کودک ۸ ماهه شما گردنبند مورد علاقه شما را گرفته و دانه هایش را گاز می زند. به جای اینکه به او اجازه دهید این کار را ادامه دهد یا اینکه آن را از دستش بکشید، به او بگویید که این وسیله برای جویدن و در دهان کردن نیست و در عوض یک وسیله مناسب مانند دندانگیر و یا عروسکی مناسب گاز زدن به او بدهید و بگویید: بیا این را گاز بزن.


 روش سوم : اصلاح اشتباهات با همدیگر
گروه سنی : ۱ تا ۲ سال
چگونه اثر می کند : تفاوت است بین کودک نوپایی که دانسته غذا را می ریزد تا مادر را وادار به تمیز کردن کند، با کودک کم سن و سالتری که بازی بازی با غذا می کند و در حین این ماجرا غذا را به روی زمین می ریزد. معمولا کودکان در حدود یک سالگی کم کم می فهمند که دارند چه کار می کنند و اگر توجه کنید خواهید فهمید که او بشقاب را با چه منظوری وارونه کرده است! در این سن کم کم باید به کودک بفهمانید که او مسئول اعمالی است که خودش انجام داده است. بنابر این باید نتیجه اعمالش را هم درک کند.

کاربرد در زندگی واقعی : اگر کودک شما بشقابش را روی زمین خالی کرده او را دعوا نکنید. فقط به او بگویید که لازم است بعد از غذا این جا را تمیز کنیم. وقتی خوردنش تمام شد اور ا روی زمین بنشانید و از او بخواهید به شما کمک کندتا تکه های غذا را از روی زمین جمع کنید. می توانید از او بخواهید تا تکه های غذا را که پخش شده پیدا کرده و به شما بدهد. به این ترتیب او یاد می گیرد که اگر جایی را کثیف کند خودش هم باید در تمیز کردن آنجا همکاری کند.

 روش چهارم : تایید مثبت
گروه سنی : بالای یک سال
چگونه اثر می کند : این روش ساده است. وقتی کودک کاری می کند که شما می پسندید به او آفرین بگویید و تشویقش کنید. این بهتر از آن است که تنها زمانی که کار بد می کند او را دعوا کنید و برایش سخنرانی کنید. متخصصان معتقدند اگرچه تشویق کارهای خوب و تایید آنها با کلام ساده تر از تنبیه و مجازات است اما تاثیر بیشتری دارد. کاربرد در زندگی واقعی: وقت خواب کودک نوپای شماست و او مقاومت می کند. اما هر قدمی که به خوابیدن نزدیک تر می شود او را تشویق کنید. وقتی با خواست شما دست از بازی می کشد به او بگویید آفرین که وقتی صدایت کردم سریع آمدی و بازی را کنار گذاشتی. حالا که زود آمدی وقت داریم که یک کتاب قصه بیشتر بخوانیم. اگر روی تشک دراز بکشی، می توانیم ۲ تا قصه بخوانیم. یادتان باشدبا هر قدمی که برای خوابیدن آماده می شود، او را تشویق کنید و با خواندن آواز و قصه به او جایزه بدهید.


 روش پنجم : از کودک کمک بخواهید
گروه سنی : ۱ تا ۸ سال
چگونه اثر می کند : محققان می گویند کودکان برای کمک و همکاری با شما آمادگی دارند. آنها حتی از ۱۸ ماهگی حس نوع دوستی وهمکاری دارند. بنابر این از این قابلیت طبیعی آنها استفاده کنید. آنها دوست دارند درتمام کارهایی که شما انجام می دهید کمکتان کنند والبته گاهی هم خرابش می کنند تا یاد بگیرند. اما شما انتظار این کمک را ندارید و حتی با او دعوا می کنید، چون حوصله خرابکاری ندارید! در صورتی که کودک از این که به شما کمک کند و شما از او طلب کمک کنید لذت می برد. متخصصان می گویند سالمترین افراد از نظر روانی کسانی هستند که آموخته اند به دیگران خدمت کنند. یادتان باشد شما باید به کودک یاد بدهید که چگونه برای دیگران مفید باشد و به آنها کمک کند. بنابر این از کودک بخواهید که در تمیز کردن خانه به شما کمک کند. البته کارهایی را از او بخواهید که در حد سن او باشد و بتواند از پس آنها بر بیاید. حتی اگر از او بخواهید لباسهای رنگی و سفید چرک را در دو سبد جداگانه بیندازد تا برای ریختن در لباسشویی آماده باشد.

کاربرد در زندگی واقعی : اگر فرزند شمااز نشستن روی صندلی کودک در اتومبیل خودداری می کند، به جای دعوا کردن از او بخواهید که همیشه مسئول کمر بندها باشد و کنترل کند که آیا همه کسانی که در ماشین نشسته اند کمربندشان را بسته اند یا نه؟ این مسئولیت بخشی نه تنها رفتار او را تغییر خواهد داد بلکه او کمک کردن و قانونمندی را هم یاد خواهد گرفت.


 روش ششم : کنترل عصبانیت
گروه سنی : ۱ تا ۲ سال
چگونه اثر می کند : کودکان مستعد قشقرق به پا کردن هستند زیرا نمی توانند احساسات خودشان را کنترل کنند. متخصصان می گویند قشقرق بیشتر از اینکه به نظم ربط داشته باشد به کنترل خشم مربوط می شود. یعنی کودکان وقتی قشقرق به پا می کنند که نمی توانند خشمشان را کنترل کنند و به عبارتی دیوانه می شوند. کاربرد در زندگی واقعی: فرزند شما لباس نمی پوشد و دور اتاق می دود و اسباب بازیهایش را پخش و پلا می کند. گریه می کند و جیغ می زند و همه چیز را پرتاب می کند. در این شرایط قدم اول این است که به هر روشی که برای او بهتر عمل می کند او را آرام کنید. یادتان باشد که نباید عصبانی شوید. اگر اجازه می دهد او را بغل کنید و تا آرام شود او رامحکم نگه دارید. اما اگر دست زدن به او او را دیوانه تر می کند، یک اتاق خلوت برایش پیدا کنید تا خودش آرام شود. در این زمان سعی نکنید با او صحبت کرده و نصیحتش کنید. اما بعد از پایان قشقرق درباره آنچه اتفاق افتاد صحبت کنید و اشتباهات او را گوشزد کنید. سپس او را به اتاقش ببرید و از او بخواهید که آنچه پخش کرده را به ترتیب سر جایش بگذارد. اگر کار سخت و طولانی است می توانید قسمت بندی کرده و در بعضی قسمتها کمکش کنید.


 روش هفتم : نه را بشنوید
گروه سنی : ۱ تا ۳ سال
چگونه اثر می کند : نه عبارت ساده و کوتاهی است که اغلب کودکان می توانند در سن کم بگویند و اغلب اوقات از آن استفاده می کنند. اگر می خواهید این کلمه را کمتر از زبان کودکتان بشنوید، تا جایی که ممکن است نه او را جدی بگیرید. عجیب نیست اگر به خواسته او توجه نکنید بر آن پافشاری کند و نه گفتن را تکرار کند. شما هم اگر احساس کنید کسی به نه شما توجهی نمی کند آن را تکرار خواهید کرد

کاربرد در زندگی واقعی : فرزندتان پوشکش را کثیف کرده ولی اجازه نمی دهد شما او را تعویض کنید. ابتدا از او بپرسید که آیا می خواهد پوشکش را عوض کند اگر گفت نه، به این حرف او توجه کنید و سعی نکنید به زور این کار را انجام دهید. بلکه اجازه دهید مدت کوتاهی با همان پوشک بچرخد. ۵ دقیقه بعد دوباره از او سوال کنید و اگر نه گفت بازهم صبر کنید. معمولا بعد از سومین بار احساس ناراحتی کودک را وادار به بله گفتن می کند. اما همین احترامی که به نه گفتن او گذاشته اید باعث می شود از این به بعد کمتر نه بگوید.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

> اسپرمکسEspermax
از دیرباز پزشکان و متخصصان مسائل جـ.ن-..سی برای بیشتر کردن کیفیت مقـ..اربت و افزایش لذت جنـ.س.-ی و ایجاد احساس رضایتمندی در پی راهی برای افزایش زمان , ...

250,000 تومان

> قرص سمنکس-Semenax
این کپسولها دارای مجوز و گواهینامه cGMP (تولید در شرایط مطلوب) میباشد. سمناکس محصولی است ۱۰۰% طبیعی و مورد تایید تمامی پزشکان میباشد. این محصول با نسب ...

220,000 تومان

> قرص سمنکس _ افزایش کیفیت اســپـرمـها
ن کپسولها دارای مجوز و گواهینامه cGMP ( تولید در شرایط مطلوب ) میباشد . سمنکس محصولی است ۱۰۰% طبیعی و مورد تایید تمامی پزشکان میباشد . این محصول با نس ...

220,000 تومان

> قرص نچرال بونتی-افزایش قد-naturalbounty
نچرال بونتی-naturalbounty Calcium Magnesium Zinc حاوی : کلسیم _ منیزیم _ روی و مواد معدنی سن موثر : بهترین سن برای 100در صد موثر بودن این قرص 15 تا ...

220,000 تومان

> نچرال ولت-افزایش قد
نچرال ولتز -NATURAL-WEALTH Calcium Magnesium Zinc حاوی : کلسیم _ منیزیم _ روی و مواد معدنی ...

185,000 تومان

> نچرال ولت-افزایش قدبا معجزه هزاره سوم
نچرال ولتز -NATURAL-WEALTH Calcium Magnesium Zinc حاوی : کلسیم _ منیزیم _ روی و مواد معدنی سن موثر : بهترین سن برای 100در صد موثر بودن این قرص 15 تا 3 ...

185,000 تومان

> دستگاه الکتریکی ویاگرا پالس
روان شناسان و پزشکان بر این عقیده اند که روابط زناشویی موفق امروز،سلامت فردا و روابط زناشویی ناموفق امروز،مشکلات خانوادگی را موجب می گردد . بنابراین ه ...

165,000 تومان

> دستگاه اگزایت من
روش خرید: نقدی و پستی و ... دستگاه اگزایت من(excitemn ) جدیدترین و موثرین دستگاه افزایش دهنده سایز عمومی آلت مردان در جهان میباشد . این دستگاه موثرت ...

158,000 تومان

> مگنا ارایکس RX-اصل.نمایندگی فعال ایران
مگنا ارایکس RX-اصل.نمایندگی فعال ایران کالای اصل و معتبر-شماره مجوز 4الف875/41 با مارک معروف مگنارکس آیا شریک ج-ن.س-ی شما از سایز آلت و قدرت ج-ن.س-ی ...

145,000 تومان

> دستگاه پاور اکستندر
آیا تا بحال از کوچک بودن آ-لت مردانگی خود احساس حقارت کرده اید ؟آیا میدانید آ-لت تناسلی بزرگ و در حد استاندارد ، نشانه قدرت و توانمندی شماست ؟ آیا مید ...

140,000 تومان

> پک کامل مگنا آر ایکس جدید
کالای اصل و معتبر با مارک معروف مگنارکس آیا شریک ج-ن.س-ی شما از سایز آلت و قدرت ج-ن.س-ی شما راضی است؟ راهی سریع و آسان با نتیجه غیر قابل باور. در سراس ...

140,000 تومان

> V8 جدید افزایش قوای جنسی آقایان
مطلوب برای از بین بردن نا توانانی جنسی و ایجاد یک ن-عو-ظ کامل و رضایت بخش . مصرف بی خطر دارو با تاثیر قابل توجه. کاملا گیاهی و طبیعی. با اثر فوق العاد ...

120,000 تومان

> قرص ویگرکس پلاس اصل_VigRXplus
ویگرگس پلاس یک مکمل گیاهی کاملاً طبیعی میباشد که جهت افزایش سایز ( طولی و قطری ) و حجم کلی آلت تناسلی مردانه در کنار افزایش ضریب سلامتی جن..سی ، قدرت ...

120,000 تومان

> v8 بهترین قرص افزایش میل جنسی آقایان
مطلوب برای از بین بردن نا توانانی جنسی و ایجاد یک ن-عو-ظ کامل و رضایت بخش . مصرف بی خطر دارو با تاثیر قابل توجه. کاملا گیاهی و طبیعی. با اثر فوق العاد ...

120,000 تومان

> قرص ویگرکس استرونگ من
قرص ویگرکس استرونگ من جدیدترین قرص افزایش سایز (طول و قطر) میباشد و در حجم کلی سایز آ.لت تاثیر چشمگیری میگذارد. این قرص برای قدرت و سختی نعوظ ، افزایش ...

120,000 تومان

> قرص ویگاریکس-تقویت قوای مردان_
اثرات و نتایج مصرف ویگاریکس - بهبود انز-ال زود هنگام با تاثیر بر پروستات و عضله PC - افزودن به حالت سختی هرچه بیشتر آلت تناسلی در هنگام تحریک - افزایش ...

120,000 تومان

> قرص سیالیس اصل انگلیسی30عددی
قرصهای سیالیس نیز عملکردی مشابه ویاگرا دارد که ماده تاثیر گذار اصلی آن تادالافیل می باشد که موجب نعوظ (سفت و راست شدن) آلت می شود و نیز تا حدودی در تا ...

110,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس
جدیدترین دستگاه دراروپا جهت درمان ناتوانی ج ن - س ی ، افزایش قطر , درازا و سایز كلی آلت واصلاح انحراف آلت تناسلی مردان دستگاه ایكس تندر (Device Extend ...

110,000 تومان

> کپسول گودمن GOOD MAN
کپسول 60 تایی درمان ناتوانی آقایان گودمن محصولی جدید با فرمولاسیون پیشرفته و بسیار قوی که افزایش دهنده قوی و سریع و طولانی مدت زمان نزدیكی و درمان ك ...

110,000 تومان

> قرص وایمكس Vimax
امروزه پس از سالها آزمایش و بررسی تکنیکها ، راه حلها و روشهای بزرگ کردن آلـ ـت دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که قرص و کپسولهای گیاهی بیشترین تاثیرا ...

110,000 تومان

> قرص تاخیری هربال (انگلیسی)
در هیچ جای دنیا تاكنون درمان صددرصد قطعی برای درمان ان زال زودرس پیدانشده است.وفقط داروها،اسپری ها،قرص ها...برای جلوگیری مقطعی موجود است.یكی از دلایل ...

110,000 تومان

> قرص یوهیم
یوهیم Yohimbe قرص 100 تایی بزرگ كننده آلت مرد تا 8 سانتیمتر یك مكمل گیاهی كاملاً طبیعی میباشد كه جهت افزایش خون پذیری كلی آلت تناسلی مردانه در كنار اف ...

100,000 تومان

> تست شیشه-MET-متاامفتامین
این تست حاوی 50 عدد بوده و قیمت هر دانه 20000 ریال میباشد . تست یک مرحله ای برای ردیابی متابولیتهای THC در ادرار است. این تست یک روش غربالگری ادر ...

100,000 تومان

> تست تشخیص تمجیزک BUP
این تست حاوی 50 عدد بوده و قیمت هر دانه 20000 ریال میباشد . تستی یک مرحله ای و سریع برای ردیابی کیفی تمجیزک BUP در ادرار میباشد . روش استفاده : نوار ...

100,000 تومان

> تست حشیش THC-ACON
این تست حاوی 50 عدد بوده و قیمت هر دانه 20000ریال میباشد . تست یک مرحله ای برای ردیابی متابولیتهای THC در ادرار است. این تست یک روش غربالگری ادرا ...

100,000 تومان

> صندل افزایش قد اورجینال
این کالای منحصر به فرد علاوه بر دمپایی های داخل جعبه دو قطعه دیگر نیز مخصوص سایر نقاط بدن را در خود جای داده است. دمپایی افزایش قد فوت ماساژور با ایجا ...

95,000 تومان

> قرص ویگاریکس-تقویت قوای مردان
اثرات و نتایج مصرف ویگاریکس - بهبود انز-ال زود هنگام با تاثیر بر پروستات و عضله PC - افزودن به حالت سختی هرچه بیشتر آلت تناسلی در هنگام تحریک - افزایش ...

90,000 تومان

> دستگاه الکترواسموک با نام e-health ci
سیگار الكترونیكی محصولی جدید برای مراقبت از سلامتی شماست. e-health cigarette به شما امكان لذت بردن از سلایق خود بدون خطر وابستگی به تنباكو را می دهد. ...

85,000 تومان

> کپسول بزرگ کننده 60 عددی مکس من 2
قرص گیاهی افزایش سایز مکس من 2 MaxManII: یک مکمل گیاهی کاملاً طبیعی میباشد که جهت افزایش خون پذیری کلی آ.ل.ت تناسلی مردانه در کنار افزایش ضریب سلامتی ...

85,000 تومان

> پمپ بزرگ کننده الت تناسلی امریکایی
یك دستگاه كاملا ساده مكانیكی: شما با استفاده از این دستگاه می توانید بر یكی از بزرگترین مشكلات فكری خود پیروز شوید. طرز كار این دستگاه بسیار ساده می ب ...

85,000 تومان

> ویاگرا طلایی
قرص ویاگرا طلایی اصل این قرص برای حفظ فعالیت بیولوژیکی بدن مانند تستو.سترون می باشد. پس از مصرف ویاگرا طلایی به سرعت شاهد تغییرات فوق العاده چشمگیری ...

56,000 تومان

> قرص بلک کینگ کونگ(black king kong),
بلک کینگ کونگ(black king kong) قرص بلک کینگ کونگ یکی از برترین داروهای زیر گروه تقویت قوای ج.ن-س.ی مردان بوده و یک بزرک کننده فوری نیز می باشد البته ...

52,000 تومان

> دستگاه الکترواسموک-ترك سیگار
سیگار الكترونیكی محصولی جدید برای مراقبت از سلامتی شماست. e-health cigarette به شما امكان لذت بردن از سلایق خود بدون خطر وابستگی به تنباكو را می دهد. ...

50,000 تومان

> وایگورل کرم افزایش دهنده میل ج.ن.سی
تحریک پذیری ،عدم یا کمبود لذت در روابط زناشویی و کلاً مشکلات ج-ن.س.ی از شایع ترین مشکلات طبی در زنان به حساب می آیند ؛ به نحوی که برخی مقالات میزان بر ...

50,000 تومان

> تست یک مرحله ای تشخیص متادون
این تست یک روش ایمونواسی کروماتوگرافیک برای تشخیص متادون در ادرار با غلظت پایین در حد 300ng/ml میباشد.این تست یک روش غربالگری ادراری سریع است که بدون ...

50,000 تومان

> کپسول چاقی فت فست Fat Fast
قرص افزایش وزن تضمینی فت فست (fat fast) ایده ال برای افزایش وزن به صورت طبیعی یكی از اثرات فوق العاده كپسول های چاقی به عنوان فت فست می توان به چاق شد ...

48,000 تومان

> ماساژور گردنی اسپیکر دار
این ماساژور جدیدترین نوع ماساژور گردن است که بر اساس استانداردهای روز اروپا طراحی و ساخته شده است . طراحی این ماساژور به گونه ای است که استفاده از آن ...

44,000 تومان

> قرص تقویتی مگنا RX در بسته بندی 10 تایی
مگنا آر ایکس موثرترین داروی بزرگ کننده آلت مردان محصول آمریکا در بسته بندی جدید 10 عددی با قیمتی استثنائی در سراسر جهان تا کنون هیچ دارویی مشابه مگن ...

42,000 تومان

> محلول پمپی اینتیمو مخصوص بانوان کلیون
محلول بی نهایت لطیف برای بهداشت بانوان در تمام ایام مخصوص دوران بارداری و ایام عادت ماهانه. وجود مواد تشکیل دهنده طبیعی و عصاره های گیاهی در این محصول ...

35,000 تومان

> کرم زیبایی سینه (کوچک کننده) ایسنس
سفت کننده سینه با عصاره انار طبیعی و خاویار و ویتامین C برای کوچک کردن و همچنین جلوگیری از افتادگی سینه می باشد . طریقه مصرف : کرم را روزی 2 مرتبه روی ...

35,000 تومان

> كرم سفت و بزرگ كننده سینه سكرت اصل امریكا
کرم بزرگ کننده سکرت محصول کشور امریکا بهترین محصول ببه عنوان بزرگ کننده و سفت کننده سینه که به بازار عرضه شده ...

35,000 تومان

> محلول شستشو پمپی اینتیمو مخصوص بانوان کلیون
محلول بی نهایت لطیف برای بهداشت بانوان در تمام ایام مخصوص دوران بارداری و ایام عادت ماهانه. وجود مواد تشکیل دهنده طبیعی و عصاره های گیاهی در این محصول ...

35,000 تومان

> اسپری کینگ سایز
این اسپری برای افرادی به کار میرود که مدت زمان رابطه برای آنها مهم است ومیخواهند خود را قدرتمند و بدون مشکل جلوه دهند و از روابط طولانی لذت کامل ببرند ...

35,000 تومان

> کرم 4منظوره کینگ سایز
کرم ;KING SIZE محصول جدیدی از کمپانی آلمانی Inverma بوده و این کمپانی بیش از 40 سال است که به عنوان یکی از برترین ، محبوب ترین و قدرتمند ترین کارخانجا ...

33,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا
ساخت کشور:آمریکا این اسپری برای افرادی به کار میرود که مدت زمان رابطه برای آنها مهم است ومیخواهند خود را قدرتمند و بدون مشکل جلوه دهند و از روابط طولا ...

32,000 تومان

> ویاگرا قرمز
قرص ویاگرای قرمز (کانگورویی ) قرص رد ویاگرا با آخرین تکنولوژی روز دنیا از بهترین گیاهان تقویت قوا برای آقایان تهیه گردیده است .این مکمل باعث افزایش ۳۰ ...

32,000 تومان

> اسپری لارگو
این اسپری برای افرادی به کار میرود که مدت زمان رابطه برای آنها مهم است و میخواهند خود را قدرتمند و بدون مشکل جلوه دهند و از روابط طولانی لذت کامل ببرن ...

32,000 تومان

> قرص سیالیس
سیالیس5 کاره قویترین محصول زناشویی جهان تایید از وزارت بهداشت -1- تاخیری و دیر ان-زالی 2- راست کننده{سفت کننده آلت} 3- افزایش میل جن-.س-ی 4- بهترین مک ...

32,000 تومان

> صابون 7 کاره olay
بهترین و قدرتمند ترین صابون ضدباکتری و رفع قطعی جوش های صورت و از بین برنده آکنه و جوش های جوانی برای همیشه . این صابون به طرز بسیار فوق العاده ای جوش ...

30,000 تومان

> کرم لارگو
کرم لارگو محصول کمپانی آلمانی Inverma بوده و بیش از 40 سال است که به عنوان یکی از برترین ، محبوب ترین و قدرتمند ترین محصولات در جهت رفع مشکلات مقاریتی ...

30,000 تومان

> شارك پاور:افزایش قطروسایزعضوتناسلی مردان
100% پلمپ شده و دارای هولوگرام هشدار : شارك پاوركرم اصلی و اورجینال را فقط با هولوگرام نقره ای كه نشان دهنده اصلی بودن محصول میباشد ، خریداری نمایید . ...

30,000 تومان

> پد ضد میگرن
آیا شما هم از میگرن و دردهای عصبی آن رنج می برید؟ ما این پدهای ضد میگرن را برایتان پیشنهاد می کنیم. با استفاده از این پد ها درد های میگرنی شما خیلی سر ...

28,000 تومان

> اسپری تـ.اخیـ.ری بانوانwingora
اسپری تـ.اخیـ.ری wingoraساخت کشورآمریکا این اسپری برای افرادی به کار میرود که مدت زمان رابطه برای آنها مهم است ومیخواهند خود را قدرتمند و بدون مشکل جل ...

28,000 تومان

> eros- اروس
کرم تاخیری اروس محصول اورجینال کشور انگلیس می باشد ، این کرم جهت آقایان و بانوان طراحی و تولید گردیده است این محصول فوق العاده برای آقایان تاثیر بسیار ...

26,000 تومان

> ویاگرا 4عددی
اختلال نعو-ظ عبارت است از عدم توانایی آلت تناسلی در ایجاد نعو-ظ یا حفظ نعو-ظ به مدت کافی جهت انجام عمل مقار-بت.(بزرگ و سفت شدن آلت مردان را نعو-ظ میگو ...

19,000 تومان

> ژل ضد خشكی و روان كننده خانمها
ژل ضد خشكی و روان كننده خانمها Anti-dryness Gel نرم كننده و مرطوب كننده . این ژل نیازهای خاص رطوبتی اعضائ تنا-سلی خانمها را برآورده می سازد. از آنجایی ...

18,000 تومان

> تست ایدز-اچ آی وی-HIV
تست اچ آی وی چیست؟ تسـتHIV آزمایـشی اسـت كـه مــعمولا بروی نمونه خون انجام میگرد تا وجود و یا عدم وجود ویروس HIV را دربدن فرد مشخص كند. بنابراین نت ...

16,500 تومان

> پد تب بر اروپایی
تب در کودکان امری عادی است و یکی از دغدغه های پدران ومادران چون خود تب نه ولی عوارض آن بسیار خطرناک است . مثلا تشنج که تا سر حد سکته مغزی امکان دارد.ل ...

15,000 تومان

> ماسک کوچک کننده بینی
ماسک چندکاره مخصوص بینی کوچک کننده و فرم دهنده بینی جادوی هزاره سوم محصول برگزیده و پرفروش آرایشی بهداشتی در کره جنوبی از بین برند ...

10,800 تومان

> ونوس حشره خوار
آیا می خواهید یک گیاه زیبای گوشت خوار داشته باشید؟‬ اگر از گل و گیاه خوشتان می آید و از پشه و مگس بدتان می آید با یک تیر دو نشان بزنید.‬ ‫این ...

9,900 تومان

------- بسته آموزشی مشاغل درآمدزا در منزل بسته آموزشی مشاغل درآمدزا در منزل ------------